Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Fable II-ben a 2. faluban...

A Fable II-ben a 2. faluban (vmi tölgyes) betörtem a szobros quest melletti ház 3 ablakát. Hogyan lehetne megjavíttatni? Csak ha megveszem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom. De pc-re is kiadták ez a gyönyörűséget?
2009. dec. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem találtam ablakot XD Am az ajtót is betörtem, azt se találtam xD És nem adták ki, nem is fogják, csak a Fable The Lost Chapters van PC-re, ami gyakorlatilag a sima Fable(1), csak van benne 1-2+ dolog, mint a Fable II Game of the Year Editionban.
2009. dec. 28. 21:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Még nem adták ki, de majd kifogják. Először kiéheztetik a népet és aztán mehet. Gears of war 2-nél is ez volt. Úgyhogy szerintem itt is ezt fogják tenni.
2009. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, mint a Halo 2-nél. Pedig rá van írva, hogy csak Xboxon, de 1 idő után kiadhatják PC-re. Pl. a Fable, Forza, stb. azért csak Xbox 360-on van, mert a Microsoft készítette. És ha a Fable II-t kiadják PC-re, nem ártana beszerezni 1 olyan joysticot ami úyg néz ki mint az Xbox 360-os, mert azzal élvezhető a játék. Elég kidolgozott a gombok osztása és maga a játék az 1 biztos.
2009. dec. 29. 09:36
 5/8 anonim válasza:
Hello! Én meg a Lugaskői piac egypár házának az ajtaját törtem be, és azóta is úgy vannak. Szerintem nem lehet olyat csinálni, hogy megjavíttatod. Viszont Én is kérdeznék, lehet hogy tudsz felelni rá. A vízköpőket hogyan kell elpusztítani? ...???...
2010. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem járok még ott.
2010. jan. 28. 18:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű: csak bele kell lőni :)
2010. márc. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ügyességi stilusok 2.szint rá célzol és lösz aztán elpusztulnak. am mért nem irsz te is kérdéshez mért más kérdéséhez írod.és am nem lehet meg javitaní csak asszem ha el mész a területröl resetel az egész
2013. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!