Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA San andreas szánt...

Toth.peter kérdése:

A GTA San andreas szánt szándékkal ilyen velem?

Figyelt kérdés

Már nagyon a végén járok, már a Grove 4 life küldetésnél járok, ám de elakadtam. Ma "csak" tízszer próbálkoztam végigvinni ilyen eredményekkel:

négyszer blokkolt az a fogyatékos Sweet, és miatta öltek meg

egyszer önhibámnak köszönhetően haltam meg

négyszer lelőttek a Ballas-osok

egyszer a misszió vége felé Sweet bebuggolt, és kezdhettem

újra.

Eddig kétszer használtam kódot (toreno last flight nevű küldinél már ki voltam akadva, és be kellett írnom). Már agyilag teljesen ki vagyok akadva, már azt fogom csinálni, hogy visszamegyek Las Venturasba, és megszerzem a végtelen

minigun töltényt (úgy, hogy felveszem, mentem a játékot, és újra felveszem...addig amíg végtelen nem lesz), majd veszek egy Body Armort, és mindenkit le Rambózok. Nálatok nem volt ilyen probléma ezzel a küldivel? Itt járok: https://www.youtube.com/watch?v=C0iDmxbaJt8



2014. ápr. 27. 21:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mi lehet a baj, mert ha sokat cheateltem volna (pedig kevésszer csaltam), akkor Madd Doggot nem tudtam volna megmenteni.
2014. ápr. 27. 21:52
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Most itt mi a probléma? Nehéz a küldi? Nem tudom konkrétan melyik az, de én 3x vittem végig a SA-t csalás nélkül, ergo nem lehetetlen.

A bugra meg annyit tudok mondani, h tört játéktól ne várj bugmentességet. Vedd meg eredetiben, ha zavarnak a hibák

2014. ápr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megvan eredetiben...
2014. ápr. 27. 23:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Ergo a Toreno last flight nevű küldinél már azért csaltam, mert már vagy hússzor meghaltam. De itt nem fogok csalni, mert már elérhető a minigun, és összefogok spórolni belőle annyit, hogy a játék végéig kitartson. Amúgy meg a két csalás ennyi volt: beírtam, hogy aezakmi a küldi előtt, sikerült már végre a Torenós küldi, mentettem, és kikapcsoltam (valamiért a csalás kikapcsolását is csalásnak vette).
2014. ápr. 27. 23:46
 5/8 A kérdező kommentje:

És nem is nehéz a küldi, hanem az az idegesítő, hogy sokszor

a drágalátos sweetecskétől kezdhetem előröl. Néha pedig a misszió végére pedig elfogyott az életem, hiába campeltem be egy háznak a kertjébe, és hagytam őket jönni.

2014. ápr. 27. 23:49
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy ott van a link, hogy melyik küldi.
2014. ápr. 27. 23:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ha már teljesen felbaszta az agyad akkor ajánlom a m0dsobeitet az működik singleplayerben. És még a helikopteres rendôr se tud kinyirni.
2014. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. ápr. 28. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!