Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 3 vásárlás hol-hogyan?

Fallout 3 vásárlás hol-hogyan?

Figyelt kérdés

Amióta megejelent, azóta szeretnék vele játszani, de csak most tudtam lecserélni végre a 11-12 éves gépemet, viszont nem látom a boltban sajna, csak internetes áruházakban, ahol meg nem szeretnék vásárolni.

A Game of the Year edition lenne a legjobb, de én már annak is örülnék, ha a sima alap meglenne, és olyan kiadás lenne a legjobb, aminek a telepítéséhez nem kell internet.

Meg lehet még valahol kapni ezt a játékot? Milyen boltokban lenne érdemes megnézni? 1 éve láttam az egyikben 990-ért az alapjátékot (kiegészítők ára ugyanennyi), de akkor még túl gyenge gépem volt, most meg már se híre se hamva.

Jó lenne, ha 5000ft alatt lenne, mert nem tudok sokat költeni most játékra.


2014. ápr. 28. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol a netes rendelésekben, veheted utánvétellel is.
2014. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

pl. ez így szállítási költséggel együtt is kevesebb, mint 5k

2014. ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt írja alul, hogy steam aktiváció, és aktív internetkapcsolat kell...nem szeretem az ilyen kötöttséget.
2014. ápr. 28. 18:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne játssz vele.
2014. ápr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"nem szeretem az ilyen kötöttséget"

Akkor hogy játszol bármilyen játékkal?

2014. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Múltkor vettem meg az Obliviont, ahhoz sem kellett net, megvan még az Empire Earth II, Gothic 3, Mass Effect, Fallout, Fallout 2, Fallout: Tactics, C&C 3: Tiberium Wars, Dark Sector...stb és egyikhez sem kell netes aktiváció, vagy aktív netkapcsolat.
2014. ápr. 28. 18:51
 7/9 anonim ***** válasza:
kampány módot netkapcsolat nélkül is játszhatsz, az csak MP-hez és Steam-es regihez kell.
2014. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell aktív internet kapcsolata steamhez, csak addig amíg beregisztráld a játékot és/vagy letöltöd, az offline játékokat úgy is tudod futtatni internet nélkül a steamnek van offline módja.
2014. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amiket felsoroltál, azok régi játékok. Ma már azért ahol van vas, van net is.
2014. ápr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!