Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol Vi, Jinx, Lucian, Heimerdi...

Lol Vi, Jinx, Lucian, Heimerdinger, Twitch, Rengar, Lee Sin vélemények?

Figyelt kérdés
Továbbá nektek melyik a kedvenc champetek.

2014. ápr. 28. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vi - jó kis jungler meg offtank, hülyét kapok mikor AD-ra építi valaki.


Jinx - jó adc, ennyi


Lucian- szintúgy


HeimerDONGER . én imádom, a rework óta nagyon jó, alig lehet counterpickelni, bár skilles


Twitch - egyik kedvenc adc- de halál ha van az enemyben lee sin


Rengar - a nerf óta használhatatlan


Lee sin - op early, useless lategame. Itt is hülyét kapok mikor AD-ra buildelik.

2014. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogy értve kapsz hülyét?Hogy sz.ar ha arra építik vagy jó?És sztetek Lucian vagy Jinx jobb mert én lucit szemeltem ki mer a spectate live os rankedekbe 5 böl 3ba benne van meg LCS-ben is űzik rendesen,ellenben jinxszel...Szóval akkor rengar kihúzva.Meg nekem Vi is nagyon tetszik meg Lee is.Mindet megvenném ha lehetne de sajnos gyüjteni kell:)
2014. ápr. 28. 20:44
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyébként twitch és heimer milyen early,mid,lategamebe?
2014. ápr. 28. 20:45
 4/11 anonim ***** válasza:

Amikor full AD-ra építik vi-t akkor semmi értelme.Benyomja az ultiját és mire odaér meg is hal. Másrészt a csapatnak tankra van szüksége, és ez vi szokott lenni, jól tud engaget csinálni, kiszedi az adc-t , és bírja meg tankra van építve.


" twitch és heimer milyen early,mid,lategamebe?"


Mindegyikben jók, bár twitchnek a lategameja verhetetlen, igazi carry. Ami vicces hogy tudja lőni a sárkányt ultival a falon túlról, nem egyszer loptam már el így. Bár kezdőknek nagyon nem ajánlom mint adc-t.

2014. ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És twitch a rework előtt vagy most jobb?Meg nem vagyok annyira kezdő de már kéne egy jóféle adc mer eddig Tristana volt a mainom,jó sok ADval meg krittel verhetelen ,Ashe sem rossz az egészpályás ulti miatt,de valami drágább és jobb kellene de most van 3400 valamennyim ugyhogy twitchet meg tudnám venni de sztem lucian vagy jinx lesz és aztán twitch,vgy Vi először,fú én má nemtom:D
2014. ápr. 28. 21:22
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg az a baj hogy asszem Luciannak semmilyen cc-je nincsen de viszont tud ugrani az e vel,jinxnél meg van cc de nem tud menekülni max ha van flashed az enemynek meg pont nincs
2014. ápr. 28. 21:26
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem Zed a kedvenc champem, habár mostanában ritkán játszok vele.

Előnyök: jó burst,OP mid/late game, fun to play,jól menekül/juke-ol, könnyű last hit, jól dive-vol(de vigyázni kell), és az alap skinje is rohadt jó :D

Hátrányok: ranged champek könnyen kizónázhatják early game-ben,sok energy-t zabál, nagyon könnyen counterelheto(pl:zhonya, vagy szinte bármilyen CC)

2014. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Zed már megvan
2014. ápr. 30. 06:03
 9/11 A kérdező kommentje:
Először vagy adc,vagy Lee Sin vagy Vi
2014. ápr. 30. 06:06
 10/11 anonim válasza:
én jinx-et ajánlom a kettő közül bár lucian is nagyon tud. Jinx mégis szerintem élvezhetőbb és nagyon darál. Feldobja a játékot hogy lehet választani a nagy attack speed vagy a nagyobb hatótáv és területi sebzés közt ( Q ). Az igaz hogy nincs ugrása viszont az E sokat segíthet ha futni kell. Az ultiját meg szerintem nem kell bemutatni. Egész pályás és sebez is rendesen. Tehát én őt ajánlom. ja és mégvalami: az nemmindig jó ha egy kari népszerű mint ahogy most mondtad lucian mert rankedbe könnyen ki pickelhetik előled.
2014. ápr. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!