Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan mmo ami ingyenes és...

Van olyan mmo ami ingyenes és a karaktered lehet sárkány?

Figyelt kérdés
Az is feltétel, hogy jelenleg létezzenek, csak mert az Aro'kaira már várok egy ideje. Ezen kívül hangsúlyozom az INGYENES szót, mert az Istariaban pedig fizetned kell a sárkány karakterért -.-"
2014. ápr. 29. 19:13
 1/3 gülümaci válasza:
Istaria nekem nagyon tetszik :)
2014. jún. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az lehet, de csak akkor lehetsz sárkány, ha fizetsz. Nekem meg az a fontos, de smucig vagyok.
2014. jún. 11. 16:25
 3/3 anonim válasza:
Ha nem is MMO de PC játék a divinity 2 ott áttudsz változni sárkánnyá.Bár egy kicsit már régi de nekem nagyon bejött olyan epikus karakterek vannak benne hogy az ember csak néz és nem kap levegőt.Plusz a játék megdob rengeteg de szó szerint kegyetlen sok mellék küldivel, felfedezendő hellyel és rejtéllyel és ezek megoldásával lesz a játék kerek a felejthetetlen.Csak ajánlani tudom.
2015. jún. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!