Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell a nem eredeti...

Hogyan kell a nem eredeti sims3-ba nem eredeti kiegészítőt beletenni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 1. 10:41
 1/4 Tengor ***** válasza:

Sehogy!

Tessék megvásárolni a játékot!

2014. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 Vegye meg a Sims 3-at összes kiegészítővel az, akinek két anyja van.

Kérdésre: keress rá erre: Sims 3 + All expansions, nekem ilyen verzióm van és működik.

2014. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok nagy illegális letöltő, de most egyetértek a második válaszolóval.

A Sims 3 csak úgy ér valamit, ha megvan hosszá az összes kiegészítő, viszont ez rengeteg pénzbe kerül.

Nekem a barátnőm szokott vele játszani ( illetve néha én is ha nincs jobb dolgom ) de amikor csak az alapjáték volt rajta a gépen ( ez meg van eredetibe ) akkor 10 perc után már léptem is kifele. Így hogy az összes kieg. rajta van, még szórakozni is lehet a játékon.

2014. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tengor ***** válasza:

A Ferrári is csak akkor éri meg ha nyitott tetős, akkor lophatok egyet? Ez már feljogosít rá?

Az alapjátékkal is nagyon hosszú órákat el lehet ölteni - tapasztaltam. Persze ha az emberben benne az igen erős birtoklási vágy az képes elnyomni az értelmet.

2014. máj. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!