Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen Lego Indiana Jones-hoz...

Milyen Lego Indiana Jones-hoz hasonló játékok vannak?

Figyelt kérdés
végigjátszottam már az összes LEGO-s játékot, és nagyon tetszettek főkép a LEGO INDIANA JONES 2! Sajnos én nem találok ehhez hasonló játékokat (nem feltétlenül LEGO-s) amiben mászkálni kell, feladatokat megoldani. Egyet találtam a KUNG-FU PANDA-t, de az nem nyűgözött le annyira. Tudnátok adni ötleteket? Köszönöm

#lego;indiana;jones;xbox;játék;mászkálós
2014. máj. 3. 17:17
 1/2 BaNaNkarakter válasza:

Szia van 1pár nem tudom neked pont melyikek fognak tetszeni leirom amelyikeket ismerem:Lego Batman

Lego Harry Potter

Lego starwars (szerintem ez egy nagy szar de ez magányügyem)

Lego batman 2 Dc Heroes

Naggyábol ennyi:)

2014. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Batman: Arkham sorozatban ugyanúgy a mászkáláson, és a püfólésen van a hangsúly, de vannak benne lopakodós részek is.

Ha főként a feladványok érdekelnek, és nem zavar az első személyű nézet (az irányított karakter szemszögéböl látod a pályát), akkor ajánlom a Portal 1. és 2 részét is.

2014. máj. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!