Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kell csinálni az Arma 2-vel?

Mit kell csinálni az Arma 2-vel?

Figyelt kérdés
DayZ-vel szerettem volna játszani csak nem tudom hogy mit kell csinálni azt tudom hogy kell hozzá az Arma 2 is!Előre is köszi!
2014. máj. 3. 21:55
 1/1 Warren Scott ***** válasza:

Ha a DayZ MOD változattal szeretnél játszani, akkor szükséged lesz az Arma2 Combined Operations csomagra, ami tartalmazza az Arma2 alap játékot és az Arma2 Operation Arrowhead kiegészítőt.


Ez az Arma2 Combined Operations elérhető a steamen.


Ezen felül szükséged lesz egy ingyenesen letölthető DayZ Commander nevű segédprogramra.


A telepítése kissé macerás.

Arma2 alap játék telepítése, aztán indítása, megvárni míg eljutsz a főmenübe, onnan kilépés

Arma2 Operation Arrowhead telepítése, indítása, megvárni míg eljutsz a főmenübe, onnan kilépés.

DayZ Commander indítása, az Arma2 Operation Arrowhead telepítési könyvtárának megadása, a számodra szimpatikus DayZ mod kiválasztása és telepítése, szerver keresése, dupla kattintás a választott szerveren, és mááár játszatsz is xD


Ha csak és kizárólag a DayZ miatt akarsz Arma2-t venni, akkor inkább javaslom a DayZ Standalone vásárlását, mert jobban van optimalizálva, annak ellenére is, hogy még alpha állapotban van, tehát még befejezetlen a játék.


Azonos konfiguráción a DayZ Standalone jobban fut és jobban is néz ki.

2014. máj. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!