Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet COD2-ben eldobni a...

Hogy lehet COD2-ben eldobni a zászlót?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van rá parancs, de mi az?

2014. máj. 4. 14:54
 1/5 ganjamanya ***** válasza:
én úgy tudom hogy alapvetően nem lehet, 2006-ban kezdtem, CTF-es klán tagja voltam. Kupát is nyertünk. Soha nem dobta el senki a zászlót. Módos szerón lehetséges hogy van ilyen de amúgy kétlem
2014. máj. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem sem lehet eldobni a zászlót mert még egyszer sem káttam hogy eldobta volna valaki. Én is sokat játszottam de nem tudom igazábol hogy el lehet e mert még senkit nem láttam csak ha meghal.

Kupákhoz grat első kommentelő

2014. máj. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyszer valaki elmondta és én magam is meg tudtam csinálni, csak elfelejtettem, mi volt az. Lehet, hogy módos szerón volt, nem emlékszem.

Így tisztességesebb, mikor egyik csapattársadat lelövik mielőtt bevinné, aztán visszaadod neki.

2014. máj. 9. 11:45
 4/5 anonim ***** válasza:
/kill
2014. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ganjamanya ***** válasza:
Az módos szeró volt. Amúgy. Mért lenne Tisztességesebb? CTF az egy csapatjáték. Nem egyéni. A lényeg hogy bent legyen bármi áron. Mindig is utáltam, és földhöz tudtam volna csapkodni azt, aki hisztizett hogy nem ő vihette be.
2014. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!