Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Sims 3 Előre a jövőbe...

A The Sims 3 Előre a jövőbe játékkal hogyan tudom megszerezni ezt az életműszobrot? (több lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az időkalauzba van egy olyan életműszobor aminek az a lényege hogy új "trendet" hoztál létre és azért kaptad. Kell hozzá egy ruhaállvány is, de nem találtam sehol ilyet. Hol lehet a katalógusba megtalálni és ha megvan mit kell csinálni utána??? Légyszi segítsetek:D

2014. máj. 4. 17:29
 1/2 Angyalnap válasza:
76%

Szia!


Nem tudom aktuális-e még a kérdésed, de talán másnak segít. Ugyanez a problémám támadt nekem is, és kicsi netkukackodás után egy angol honlapon megtaláltam a választ. Benne van a katalógusban, a Vásárlás módban kell kattintani a funkció szerinti rendezésre. És ott lesz valahol a Felületeknél, van belőle négyzet és kör alakú.


Aztán a Jelen városban kell kitenned, hogy másik is hozzáférjenek. Ha 4 sim használja a ruhája megtervezéséhez, akkor elvileg megkapod a Trendteremtő életműszobrot. (Ennek jutalma, hogy időnként le fogják utánozni az öltözéked.)


Remélem tudtam segíteni. :)


A.

2014. jún. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Manassé válasza:
Én a díszeknél (egyéb és szobor) találtam meg a ruhaállványt.
2016. febr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!