Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » F. E. A. R. Appcrash mi lehet...

F. E. A. R. Appcrash mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a F.E.A.R. játékot mindenki azt irta a kommentekben hogy működik tökéletesen. Mégis amikor elérek ahhoz a részhez amikor Fettel leüt és menni vissza a helikopterhez és a játék megáll majd kidob ezzel az üzenettel:


[link]



2014. máj. 4. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
van ott egy d3d9.dll hiba nem lehet, hogy frissíteni kellene a directx-et a gépen?
2014. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
DirectX 11 van Windows 7 Home Premium, de már átálitottam a kompatibilást. De mindig pont ott dob ki úgyhogy nem hiszem hogy grafikai hiba
2014. máj. 4. 20:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Frissítéseket rápakoltad meg a legfrisebb crack-et?
2014. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most töltöm a 1.08 patchot és crackelem aztán irok hogy jó e
2014. máj. 4. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:
De a patchez lévő crack-et használd (1.08-as crack)
2014. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most meg ez a baja a patch-nek. Pedig angol (US) nyelvű a játék. Nincs Magyaritás!! [link]
2014. máj. 4. 20:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy már egyszer crack-elted a game és az eredeti exe-t keresi? Egyszerűbb lenne leszedni ezt: FEAR.Complete.[Platinum Collection][EN-RU].Repack (ebben még a 2 kiegészítő is benne van). Nekem eredeti mind szal nem próbálkoztam még vele.
2014. máj. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már megoldódott a próbléma mégse US volt a játék hanem UK csak nem tudtam pontosan mert mindkettő angol :D
2014. máj. 7. 17:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja nem mindegy a régió sem.
2014. máj. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!