Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani jó EREDETI...

Tudnátok mondani jó EREDETI minecraft szervereket?

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 18:19
 1/1 anonim válasza:

Helló! Én tudok ajánlani egy NAGYON JÓÓ eredetis angol minecraft szervert. A szerver Minijátékokból áll. Pontokat lehet gyűjteni, abból pedig fejleszteni tudod magad. Én se nagyon ismerem még mert nemrég kezdtem el játszani rajta, de rohadt jó. Van rajta: Paintball, TNT játékok min.4, Hungar Games, Vampire, Quake, és ezen kívül még sokminden. Achievementek is vannak...tehát ha szereted a minijátékokat akkor gyere fel ide:


IP: mc.hypixel.net

A szerver 13000 slotos... igen jól látod, nem irtam el, 13000 slotos és semmi lagg!! De ha netán mégis laggolsz akkor el lehet tüntetni a játékosokat,hogy ne lásd őket és akkor aztán tényleg nincs lagg.

2014. máj. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!