Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valami ötlet? Lent kiegészîtés.

Krisztián 97 kérdése:

Valami ötlet? Lent kiegészîtés.

Figyelt kérdés
win7re telep¨Ştettem a Stalker-Clear Sky j¨˘t¨Śkot, telep¨Şt¨Śs ut¨˘n ind¨Şt¨˘s ut¨˘n k¨Śrte hogy telep¨Ştse a saj¨˘t drivereit enged¨Śjeztem meg is csin¨˘lta de azut¨˘n azt valami olyasmit ¨Şrt hogy nem rendelkezem elegend0“2 jogk0‹2rrel ¨¨s ind¨Ştsam rendszergazdak¨Śnt ¨Śs ezut¨˘n a t¨˘lc¨˘n megjelent hogy olyan illeszt0“2program van telep¨Ştve amely s¨˛lyos stabilit¨˘si probl¨Śm¨˘kat okozhat megn¨Śztem az inkompatibilis illeszt0“2program nev¨Śt. Ennek a neve: Tages Sa. Valaki tud seg¨Şteni? Nagyon k¨Śne!

2014. máj. 5. 22:18
 1/1 A kérdező kommentje:
Elnézést a telefonom valamit nagyon elhibázott ha ágy írt itt van mégegyszer:win7re telepítettem a Stalker-Clear Sky játékot, telepítés után indítás után kiírte hogy telepítse a saját drivereit engedéjeztem meg is csinálta de azután valami olyasmit írt hogy nem rendelkezem elegendő jogkörrel és indítsam rendszergazdaként éss ezután a tálcán megjelent hogy olyan illesztőprogram van telepítve amely súlyos stabilitási problémákat okozhat megnéztem az inkompatibilis illesztőprogram nevét. Ennek a neve: Tages Sa. Valaki tud segíteni? Nagyon kéne! Előre is köstönöm.
2014. máj. 5. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!