Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LOL-ban Cho'gat népszerü...

LOL-ban Cho'gat népszerü karakternek számit? erös? miden, hasznos?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Viszonylag népszerű, de azért nem olyan, mint Teemo, Master Yi vagy Ashe, akikkel szinte minden meccsen találkozol. Hogy erős-e, az elég relatív, ha jó buildet kap, és egy ügyes játékos megy vele, akkor elég durva tud lenni, persze egy totál kezdő full elrontott kiépítéssel nem fog vele sem csodákat tenni, sőt... Inkább topon szoktak vele menni, mint miden.
2014. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én gold vagyok 1 éve és ezalatt kb. ha 6-szor láttam ranked matchen cho-t. Topon jó counter yorick, darius. malph ellen, midre pedig az assasinok ellen jó ( diana, akali).

Hogy miért nem játszik vele senki? 2 oka van:

az egyik a Q-ja. Borzasztó lassan castol, mikor megnyomod a Q-t és aktiválódik a spell az 1 év (pedig régen mégrosszabb volt).

A másik ok az ultija. Hiába van OP damage-ja, el kell használnia a minionokra, hogy stackelje a hp-t. Így egy tank lesz, 0 sebzéssel. A bronzba persze vadul el kezdik lőnik cho-t egy teamfightban, kikapnak aztán odaírják hogy op cho, nerf cho. Kicsit értelmesebb játékosok egyszerűen nem figyelnek chora, azt lövi aki mögötte van és a végére hagyják cho-t.

2014. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. máj. 6. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!