Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A ghost recon online (ghost...

A ghost recon online (ghost recon phantoms) hoz kaptam egy kupont ami ad pár dolgot. De amikor be akarom váltani (igen, jól irtam be! Többször is próbáltam) szerinte a kupon nem érvényes. Lejárt, vagy mit rontottam el? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
A ghost recon online (ghost recon phantoms) hoz kaptam egy kupont ami ad pár dolgot. De amikor be akarom váltani (igen, jól irtam be! többször is próbáltam) szerinte a kupon nem érvényes. Lejárt, vagy mit rontottam el? SEGÍTSETEK!

2014. máj. 6. 19:06
 1/2 Warren Scott ***** válasza:

Alighanem már lejárt a kód érvényessége.


Én is, mikor első alkalommal beléptem kaptam kódot a füstgránátokhoz, akkor felírtam de nem váltottam be.

Tegnap próbáltam, de az a kód nem volt érvényes már, a launcher ablakban viszont új kódok vannak, azok mennek.


Még mondom azért, hogy a nulla és a nagy O betű gyakran összekeverésre kerül, az ilyen jellegű kódok megadásakor. Tudom, mondtad, hogy jól írtad be, csak azért említem, hogy hátha valaki másnak is van hasonló gondja és ő esetleg összetévesztette őket. ;)

2014. máj. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor lejárt. Pedig adott volna 2 új fegyvert és egy koponyás maszkot. Ezt a kódot még egy másik játék mellé kaptam ajándákba. Am nincs a kódomba se O se 0. Mind1 azért Köszi :) . Örültem volna annak a pár dolognak :(
2014. máj. 9. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!