Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Portal 1 magyar szinkron?

Portal 1 magyar szinkron?

Figyelt kérdés

Valaki tudna adni egy linket, ahonnan le tölthetem a magyar szinkronját?

Portál 2 szinkron, nem tudom van-e?



2014. máj. 7. 15:20
 1/4 Warren Scott ***** válasza:
76%

Legjobb tudásom szerint sajnos mindkettőnek csak magyarított feliratozása van.


Megjegyzem, hogy jobb is, mert amilyen minőségben manapság a filmek és sorozatok magyar szinkronjai készülnek, csak ártanának a játék hangulatának. De már a feliratozás is gázos szokott lenni a fordítás miatt. (lásd még "Batman:Kezdődik!" így felkiáltásként xD istenem, hogy vinnék el az ilyeneket a Sötét Zsaruk xD)

2014. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2014. máj. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Warren Scott ***** válasza:

Hoppácska!

Ugyan nem én voltam a kérdező de azért zöld kézzel illettem ezt a választ.

A jelek szerint rosszul tudtam, van szinkron.

Elnézést kérek a hibás válaszomért!


Viszont a véleményem a szinkron minőségről illetve a rossz minőségből adódó hangulat romlásról továbbra is fenntartom.


Minden tiszteletem az erőfeszítésért és a lelkesedésért a magyar szinkron készítőinek, hogy önerőből megcsinálták, de sajnos ez inkább hangzik úgy mint egy felolvasó program, talán a speakboard női hangja és némi hang szerkesztés.


A másik pedig, hogy ahogy a második videó feliratozása mutatja, eredeti steam portal játékhoz nem használható, így kicsit olyan mintha nem is lenne.


De azért tisztességes iparos munkának látszik, csak kíváncsi lennék, hogy oldották meg a későbbi érzelemmel dúsított gépi hangot, mert az még angolul sem volt kis munka a GLaDOS-t hanját előadó nőnek, pedig ő vér-profi.

2014. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 norbihunmc válasza:
Vedd Meg 9
2014. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!