Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyek a legjobb champek a...

Melyek a legjobb champek a lanekre?

Figyelt kérdés
Minden lanere egy tippet szeretnék(+ ugye jungle meg support )

2014. máj. 7. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Legjobb nincs, mert függ a teamedtől, enemytől, hogy mit pickelsz, nem azt hozol amit te akarsz.De azért egy képet kaphatsz itt: [link]
2014. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 savanyújóska ***** válasza:

Egy tipp ninncs sehova, a tier list jo kiindulasi alap, a tobbi meg rajtad mulik. Es ha a jungle szerinted nem lane, akkor probald ki egyszer!:D

Par champ, akik szerintem erdemesek lehetnek a probara (szerepenkent /-el elvalasztva)

Top: Malphite/Nasus, Renekton/Tryndamere, Yasuo(ha muszaj, inkabb mides)/Fiora

Mid: LeBlanc/Akali, Zed/Yasuo, Xerath/Malzahar

Bot: Vayne/Lucian/Varus/Jinx, Leona/Tresh/Nami/Blitzcrank

Jungle: Vi/Nocturne/Evelynn, Shaco/Xin Zhao/Kha'Zhix(de o mehet offtanknak is)

2014. máj. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezekböl megvan már egy csomó.(az adc-k böl melyiket ajánlanád mer Lucianon gondolkoztam vagy Vaynen,de azt meg se kérdem melyik a jobb mer megin jön a régi nóta hogy nincs legjobb meg stb)
2014. máj. 8. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Lucian jobban elfér a mai metáben, mert lehetetlen vaynel farmolni, illetve kevés a tank is manapság, mert feral flare örület van. Bár a második nerf után talán megint több tank lesz. És vayne ügye tankok ellen nagyon jó. A Qja sokszor használhatatlan, lanen, mert a hitboxa nem frissüül, és elkapják a cc-k. Még mindig nagyon jó adc lategameben, de oda eljutni, és túlélni a fightot nehezebb vele, mint luciannal.
2014. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valóban nincs olyan, hogy legjobb, de azért én leírom a kedvenceimet :D

Top: Vladimir (ap/tank. nem sokan játsszák így topon, pedig nagyon erős, ha az ember tud vele játszani + a meele champeket eléggé le tudod harassolni)

Jungle: Jax (topon is szoktam játszani, de jungle-ben is baromira erős. Neki is mehet a feral flame még a nerfek után is)

Mid: Swain (bár ki lehet counterelni, de baromira erős. Ha egy kicsit is el feedelődsz ultidat bekapcsolva simán elvihetsz ilyen Renekton fajzatokat is 1v1-ben. A manával viszont gazdálkodni kell)

Adc: Twitch (nem sokat adc-zek, így kb ő az egyetlen akivel igazán tudok játszani. Nagyon jó kis meglepetés támadásokat csinálhatsz q-jával és egy jó ultival egész teameket bedarálhatsz)

Support: Janna (sokoldalú supp, általában elég jól életben tudja tartani az adc-t + az ultija eléggé op)

2014. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!