Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft Szerver, valaki...

Minecraft Szerver, valaki segít? [Többi lent! ]

Figyelt kérdés
Az egyik haverom rendelt egy szervert az Inf*n*tyHost*ngtól, de lenne vele egy olyan gond, hogy minden világban küldön van a spawn. mármint, építettük a spawn egy "Flatroom" nevü viágba, ./setspawn-oltunk, de viszont ha már a Vadon World-ből irjuk, hogy ./spawn, akkor nem oda visz, aki meg mondja, hogy tudom megcsinálni azt, hogy minden világnak az az egy legyen a spawnja, azt nagyon megöszönném :) (Amit helytelenül írtam, légyszives javízsd ki!)

2014. máj. 9. 22:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah, és ha meghalok akkor a ./sethome-omba rak!
2014. máj. 9. 22:20
 2/3 Paradise157 válasza:
Ez azért van, mert a /setspawn csak egy embernek működik, azaz egy ember ha beirja /setspawn, neki lementi a koordinátákat, hogy ő hova setspawnolt. Abban az esetben, ha meghal, akkor oda fogja kidobni, arra a koordinátára és világba amelykben le setspawnolt. Ahoz hogy mindenkinek működjön a /spawn parancs ugyan arra a koordinátára, ahoz szükség van egy pluginra. A plugin neve: Essentials. Ha rákeresel a googleba megtalálod. Üdvözlettel: Paradise
2014. máj. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
jaja essentials. azzal tuti működni fog, nekem is működött :D
2014. máj. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!