Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » "Hiba a The Sims 3 frissítések...

"Hiba a The Sims 3 frissítésekor. A telepítés nem folytatható. " -kapom hibaüzenetnek, ha a The Sims 3 - A világ körült próbálom telepíteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először csak a 90%-os játék volt meg, aztán a napokban letöltöttem a 100%-osat. Nem a Razorosat, mert már azt is próbáltam, és kb. 100 létfontosságú fájl hiányzott - kiírta a telepítő. Most az itteni verziót telepítettem fel: [link] ez 100%-os. Meg is crackeltem. A világ körül telepítője már régóta megvan, azt is kipróbáltam, most fel tudom-e telepíteni. Sajnos alig hogy rámentem a telepítés elején hogy frissítse a The Sims 3-at, máris kiírta: "Hiba a The Sims 3 frissítésekor. A telepítés nem folytatható."

Azzal, hogy a rendszerleíró adatbázisban az uninstallos könyvtárban kitöröltem a Sims 3 számokat tartalmazó könyvtárát, már próbálkoztam, nem javult meg. mit tehetnék? :(


2009. dec. 27. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%

Egy külföldi letöltős oldalon olvastam, ezt de nem tudom, hogy biztosan működik-e:

1. Másold ki a Sims3-mas mentéseidet.

2. Töröld le a Sims 3-mat.

3 Rakd fel újra a Sims 3-mat, De ne Crackeld és ne indítsd el. Ezzel együtt rakd fel az EA Download Managert.

4. Most indítsd el a Sims 3 Launchert (Általában a játék mappáján belül a bin mappában és abban lesz a Sims3Launcher.exe, ezt kell elindítanod)

5. Ha megnyitottad kattints a Játékfrissítésre és rakj fel minden frissítést amit akar.

6. Lépj ki a Launcher-ből DE még mindég Ne Crackeld.

7. Most kell majd a Deamon Tools-al beolvastatni a letöltött fájlt. Ha ez megvan megjelenik a telepítő és elvileg már azt fogja írni, hogy frissítve van.

8. Miután feltelepült nyisd meg ennek a kiegészítőnek a Launcher-jét (Indítópanel). Most ezt is frissítsd le a hibák elkerülése végett.

9. Töröld le az EA Download Managert (Általában a Program Files-ban találod EA DM mappában az uninstall.exe fájlt).

10. Ezután crackeld le az egészet.

2009. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem tudom használni az EA Download Managert, mert nem eredeti a játékom. :( Tegnap megpróbálkoztam amúgy ezzel úgy, hogy egyenként töltöttem volna le a patcheket, de invalid file foundot írt.
2009. dec. 28. 06:58
 3/14 anonim ***** válasza:
rájöttem hogy kell megcsinálni kell még segíteni?
2009. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
De fogod tudni, ha újrarakod és nem crackeled...
2009. dec. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak: sajnos kell még segíteni. :( Nagyon-nagyon hálás lennék, ha leírnád!


A harmadik válaszolónak: kipróbálom.

2009. dec. 29. 07:25
 6/14 anonim ***** válasza:

Leírom a pontokat ezek alapján csináld:

1. Mentéseket rakd el valahova (ha van)

2. Töröld a Sims3-at

3. Telepítsd fel újból de a RAzor 1911-es verziót és az ea download managert

4.Ne indítsd a patch-et ami hozzá van se a crack-et NE RAKD BELE A CRACKET

5.Indítsd el a indítópanelt- frissítsd a legújabbal 2.3-as azt hiszem az ea down manager tuudja magától miután sikerült frissíteni rakd be a crak-et a game/bin mappába

6. Indítsd el a Sims 3-at ha megyen akko telepítheted a Világ körült.

7. Szivesen :P remélem menni fog

2009. dec. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
jah még elfelejtettem, hogy a világ körült is crackeld
2009. dec. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyébként megoldódott a probléma. Letöltöttem egy 100%-os verziót, nem csináltam vele semmit és egyből föl A világ körül. Ennyi.
2010. márc. 24. 20:20
 9/14 anonim válasza:

Van egy patch.Alaphoz használható és nem kell hozzá hivatalos frissítés.Reloaded to Razor1911.

Vagyis ez a patch reloaded verzióról razorra rakja.

Link: *****

Remélem segítettem ;)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Meg tudnád mondani honnan töltötted le azt a verziót, amire felment a Világ körül, mert nekem is ez a gondom és nem sikerül sehogy sem.

Légyszi.

2010. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!