Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 reloaded miért...

Battlefield 3 reloaded miért nem indul el? (lent)

Figyelt kérdés

Még mielőtt bárki elkezdene szidni, hogy vegyem meg, ne kalózkodjak stb.Elárulom hogy megvettem a játékot.Istennek se akart elindulni normálisan, multizni egyáltalán nem tudtam benne.Ismerősöm kölcsönadta az övét, ott pedig tele volt buggal a játék.Minden patchet feltettem és semmi javulás.Tehát 10ezer forintos doboz nézhetek a polcomon.Gépemmel nem lehet gond, mivel jóval túlszárnyalja az ajánlott gépigényt.

Lényeg:

Letöltöttem ,telepítettem,crackeltem.Eddig minden okés.Kitöröltem a tm-et a játék mappája nevéből, most simán Battlefield 3.Elindítom, behoz egy ablakot, de semmit nem csinál, csak fekete kép van az ablakban.Kilépni nem tudok belőle, de lekicsinyíteni, nagyítani, stb tudok vele.


Ha valaki tudna tanácsot adni azt nagyra értékelném



2014. máj. 10. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Őszintén, nem akarok kötözködni, de te megpróbáltál 3, azaz HÁROM verziót a Battlefieldből, és egyik sem ment rendesen.


Én ilyenkor elkezdenék körbenézni a gépem körül elsőnek, pláne, hogy a bolti verzió is emberek százezreinek működik :)


Driverek, DirectX, keretrendszerek rendben? HDD, RAM probléma? Windows reinstall esetleg?

2014. máj. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Komolyan pont a törttől vársz megváltást, mikor köztudott, hogy nem tudták normálisan feltörni (talán az oroszok jutottak valamire, nem ugrik be)?


Szerintem meg teljesen egyértelműen kamuzol, csak hogy ne a letöltéssel foglalkozzanak, hanem hogy gondod van. Ott az eredeti játék, írsz az ea-nek, hogy mi lehet a gond vagy utánanézel vannak-e hasonlóak olyan problémával, mint te.

2014. máj. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!