Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb? SWTOR (star...

Melyik a jobb? SWTOR (star wars the old republic) vagy Aion?

Figyelt kérdés

Az Aion-ba nagyon tetszik,hogy lehet repülni és van house rendszer,szabadabbnak érezheted magad benne,nagyon szépek a pályák is viszont engem nagyon zavar a karakterek Manga(vagy Anime) stílusa.

A SWTOR-al még nem játszottam,de halottam,hogy ott is van már house rendszer.Az egyetlen SW játék,amivel játszottam az a Force volt,tetszett.


Tudnátok mondani néhány szót a STOR-ről és,hogy melyik jobb?



2014. máj. 11. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyit tudok, hogy viszonylag kötöttek a lehetőségeid, F2P accal. De ingame valutáért, vehetsz prénium valutát, amikkel feloldhatod ezeket. Ha nem így van, javítsatok ki.
2014. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A ketto kozul az Aion, a Swtor nagyon gyengere sikerult, rekord ido alatt elbukott

Jatekpenzert vehetsz mindket jatekban premium dolgokat, mindket jatekban van korlat, de a Sw-ben pofatlanul sok es szerintem a harcrendszer is lassu es unalmas benne,

2014. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elbukott? 10+ millió játékos tényleg hatalmas bukás... (s)

Limitációk meg nincsenek ha előfizetsz, teljesen ingyen persze hogy nem kapsz semmit, főleg EA-nél.

2014. máj. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

na az igen...

a WoW-on kivul egy mmonak se volt 10 millios jatekosbazisa

es nem lenne szaz oldalnyi negativ kritika a jatekrol ha annyira jo lenne

2014. máj. 15. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 thefirstpredator válasza:
én csak az aionnal játszottam és nekem nagyon bejött,ezért én azt ajánlanám
2014. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha szereted a KOTOR játékokat, akkor a SWTOR tetszeni fog(legalább is a látvány/gameplay/story).

Az Aion-nal nincsenek tapasztalataim.

Én személy szerint a SWTOR-kal jól szórakoztam.

2014. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!