Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A San Andreasban lehet valahog...

A San Andreasban lehet valahogy fegyvert eltávolítani?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy 100%-os mentést, mert a küldetéseket már végigcsináltam régebben, csak az a mentés eleveszett.

Szeretném, ha nem lenne hatmillió fegyver kéznél végtelen lőszerrel.

Ez engem sajnos zavar, mert "így nem életszerű". Ha meghalom, vagy letartóztatnak, megmarad minden, mert a barátnők is meg vannak szerezve.(így tehát nem veszik el)

Ha nem lenne végtelen lőszerem, egyszerűen ellőnék mindent, de ez se megy, mert valamiért nem fogy ki a lőszer, pedig nincs beírva kód..

Van tehát módszer, amivel megszabadulhatok a felesleges fegyverektől?

Értelmes válaszokat szeretnék!

Köszönöm!



2014. máj. 11. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy másik mentés kéne. Jobb megoldás, hogy megölöd az ápoló vagy a rendőr csajodat és megöleted/letartóztatod magad. Akkor a fegyverek eltűnnek.
2014. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 toth.peter ***** válasza:
Én megöltem az ápoló nőt (mert egy hisztis r*banc volt), és amikor meghalok nem tűnik el a fegyverem!
2014. máj. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemtom, én már nagyon rég játszottam vele, akkor bocsi, téves infó.
2014. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Közben már megoldottam, de köszi a válaszokat.

Az volt a kulcs, hogy ejtőernyőzés közben kell megdögleni, és akkor valami miatt elvesznek a fegyverek. (de a végtelen lőszer marad)

2014. júl. 7. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!