Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Battlefield 3 alap játékot...

Alcatraz6768324 kérdése:

A Battlefield 3 alap játékot meglehet venni az Egri TESCO-ban?

Figyelt kérdés
És melyik lenne az alapjáték ,úgyértem mi a képe és a kiírás rajta?

#Tesco #Battlefield #Battlefield 3 #BF3 TESCO #Battlefield 3 TESCO #Battlefield 3-mat meglehet venni a TESCOban?
2014. máj. 13. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem most már nem érdemes csak az alapot venni. vedd meg a premiummal. ilyen a doboza [link]
2014. máj. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
8 ezret kidobni játékra sajnálok,nekem elég lenne az alap is
2014. máj. 13. 13:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, neten sokkal olcsóbb, játékot soha nem éri meg fizikailag vásárolni... Battlefield 3 Premium Edition-t 5400-ért lehet venni neten, Sima Battlefield 3-at pedig 1500 (!!!) forintért. Linkelni sajnos ide nem szabad, de ha érdekel, írj egy privát üzenetet.
2014. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akárhogy is nézem a linkemben 7000 ft (fölfelé kerekítve). Amúgy meg nem azért linkeltem hogy ott vedd meg, valóban vannak olcsóbb megoldások mint említették. Ja, és ha már kidobtál egy rakás pénzt olyan gépre ami futtatja a BF3-at akkor már nem ezen 2-3 ezres különbözeten kéne szaroznod.
2014. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most ingyen van a BF3: [link]
2014. máj. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja, jól besz*ptad ha megvetted :D...amúgy ez szomorú
2014. máj. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Töltsed le, ha már ingyen van. A dlc-ket majd meg tudod venni hozzá később is.
2014. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!