Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszik még vki ezzel a játékkal?

Játszik még vki ezzel a játékkal?

Figyelt kérdés

Nemrég újra felraktam a Roller Coaster 3-at, a két kiegészítővel együtt.

Olvastam már több helyen, hogy azt írták páran, hogy töltöttek le a játékhoz extra tartalmakat, tárgyakat stb. Ezeket honnan lehet? Hiába keresgéltem, nem találtam. Facebookon is láttam csoportokban képeket, ahol olyan dolgokat raktak a játékba mint például napernyős kiülő stb (nem, nem olyan mait a medence partra lehet rakni!)

Ha valaki tud segíteni ez ügyben, írjon! :) Vagy ha csak mutatnál képet a parkodról, arra is kíváncsi vagyok! :)



2014. máj. 13. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
nCore?
2014. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Onnan nem lehet ilyeneket. A két kiegészítőjét, ahogy írtam is, már felraktam. Egyébként onnan töltöttem az alapjátékot meg a kieget is!
2014. máj. 13. 23:48
 3/5 anonim válasza:
az mijen játék
2014. jún. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vidámparkos. Röviden tömören. Guglizz rá!
2014. jún. 4. 16:05
 5/5 anonim válasza:

én játszok vele, már annyira tapasztalt vagyok benne, hogy már vagy egy millió CTR-t beleraktam, de CFR-t nem ment!

Azt írja ki amint le akarom rakni az új CFR-t, akkor kihoz egy olyan ablakot, hogy:

No :svd for :sid

Tudja valaki, hogy mi ez?

2014. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!