Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hát megdöbbentem amikor...

Hát megdöbbentem amikor megláttam a call of duty ghost minimum ill maximum gépigényét mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
hogy adhaták ki ilyen magas gépigényel egy játékot,én soha eggyikrészévelsem játszottam, de azért az hogy i5 ös proceszor kell neki ahoz hogy max beállításokkal HD ban fusson meg 8gb ram meg gtx 760 4gb gddr5 ös 4gb os vga,már bocsánat ha ezzel valakit megsértek aki ezt a játékot szereti,az én gépemen max on futna nade akkoris,grafikában egy ocsmányság az egész játék ahogy van,hamár ekkora gépigényét csináltak ennek a sz*rnak,akkor legalább a játék grafikája és játszhatósága is olyan legyen,ez már bocs de egy hulladék akkormár inkább bf3-4 bár én igazából cs rajongó vagyok és az általam említet játékok közül egyiketsem adnám a cs go ért cserébe.de visszatérve a ghost ra nektek mia véleményetek róla?
2014. máj. 14. 07:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ezt igy egy mondatba ömlesztve mondod? Akkor te nagyon mérges lehetsz.

Engem az döbbentett meg, mikor megláttam az automata BMW 7 fogyasztását. Na, attól aztán tényleg seggre lehet ülni.

2014. máj. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Jó az a hülyéknek:)

Szerinted, aki úgy oda van a COD-ért annak mennyi esze lehet?

Pont annyi, h szaladjon venni új VGA-t, mert amit fél éve vett 50 ezerért már szarra se jó.

Persze nincs ezzel gond, ahhoz h fejlődjön a számtek kellenek az ilyen barmok, akik megveszik a ketyeréket.

2014. máj. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jól van optimalizálva, nekem full high grafikán van 50 fps-em vele, pedig nincs egy erőmű gépem. A wot csak alacsony grafikán megy...
2014. máj. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
akkor hasolísd össze a többi pc s játékkal,és vesd ösze a garfikájukat pl bf4 annaksincs ekkora gépigénye,és sokkaljobb a grafikája,nekemis futna maxon de én nemvagyok bolond nemveszem meg,esetleg tört verzióját kipróbálom.
2014. máj. 14. 10:58
 5/14 anonim ***** válasza:
Annál biztos jobb mintha a 7-es BMW tört verzióját próbálnád ki.
2014. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem a baromságodra vagyok kíváncsi,7 es bmw sose lesz neked olyan még összetört állapotban sem
2014. máj. 14. 12:19
 7/14 A kérdező kommentje:
van autóm de ha normálisan nemtudsz válaszolni akkor minek írsz kommentet nemezvolt a kérdés
2014. máj. 14. 12:20
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyugaton 1havi fizuból(-rezsi..stb) simán tudsz venni két erőművet is...nincs sok értéke. Lassan ödönke12 is 4k -ban játszik.
2014. máj. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
miért egy i5 4670 k egy 43.000ft os alaplap 16gb ram gtx 770 azsem gyenge gép, gépem van ami viszi full hd ban max on,nem azvan hogy alkalmatlan hozzá a configom,csak hamár egy játéknak ekkora gépigénye van akkor az látszódjon a játékbanis amikor játszól vele magas gépigény magas színvonal,de ezaz ami nincsmeg,otvan a cs go megnézitek a maximális gépigényét eggyáltalán nemnagy,és milyen faja a grafikája a gépigényéhez képest,ha a cs nek ekkora lenne a minimum-maximum gépigénye akkor az grafikánis látszódna,és hogy sokat dolgoztak a készítők rajta,csak ők nemarra mennek rá hogy meghatároznak egy brutálmagas gépigényt és a játékot mint olyat lese sz*rják ghosttnak ugyanolyan a grafikája mintaz elődjének sokkal nemjobb,ugyanez a bf3-bf4 demég őksem vannak amguktól ennyire elszálva.
2014. máj. 14. 14:10
 10/14 anonim ***** válasza:
Maximális gépigény? Annál jobb gépen nem fut, vagy mi? Foglalkozz inkább azzal hogy ne buktassanak meg az érettségin, jobban jársz.
2014. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!