Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki aki nagyon ráér le...

Valaki aki nagyon ráér le tudná írni nekem ide az Outlast egész történet menetét?

Figyelt kérdés
Igaz nem játszottam de láttam videókat róla, és nem nagyon értettem. Szóval nagyon örülnék ha valaki leírná nekem ide az egész történet menetet az elejétől a végéig. Nagyon szépen köszönöm.

2014. máj. 14. 10:54
 1/1 kardashydraxon válasza:

Hello igazabol ezt igy leirni nem a legegyszerubb de megprobalom ugye letezik a mount massive asylum ami ugye egy elmegyogyintezet a Murkoff Company keze alatt ezen a helyen kiserleteket vegeznek az embereken es egy kis genatalaito programot is alkalmaznak rajtuk. Ugye hogyha ismered valamennyire a whistleblowert akkor azert az sokat elmond. Ugye az alap jatekban Milest mig a Whistleblowerben Waylont iranyitjuk.

Waylon kuldi el az emailt Milesnak aki kimegy ugye a helyszinre.

Kb a ket story egy idoben jatszodik mert mirr mi elkezdunk kiszokni Waylonnal addigra mar kesz minden katasztrofa es megerkezik Miles.

Igazabol szerintem jatsz a jatekkal mert sokkal jobb mint csak a storyt olvasgatni es ha van egy kis angol tudasod akkor meg erteni is fogod

2014. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!