Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell telepíteni a gta...

Hogyan kell telepíteni a gta san andreast androidra? Letoltottem egy apk-t, fel is telepítettem de mindig kilép.2,6GB-t töltöttem le, de a játék mégis sokkal kisebb.

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

"mindig kilép"


Lopott játéknál mit is csodálkozol ezen?

2014. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hülyeség amit az első írt. Van egy apk + egy ki egészítő csomag amit netről szedne le a játék de nincs net a mobilodon ezért nem szedi le. Szed le a sima apk-ját (kb 40 MB nem tudom pontosan) majd a csomagot is és azt tedd a mobilodon az android--->obb és beilleszted (egyszerűbb ha gépen csinálod) ha nem indul el akkor se akkor kevés a telefonod ramja.(nem akarlak hülyére venni de ne kérdezd nem lehet a ramot telefonon bővíteni)
2014. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok (persze feltelepíted és majd az után illeszted be)
2014. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de így se működik. (sony xperia sp)
2014. máj. 15. 07:09
 5/13 anonim válasza:
Nekem sp-m van és telefonról fel tudtam telepíteni. Én torrentes oldalról szedtem ott volt egy apk plusz egy másik fájl. Már letöröltem úgyhogy nem tudom mi a neve. Mivel nem ma volt elképzelhető hogy hülyeséget írok azért előre is bocsi majd max valaki kijavít :D Azt írták hogy a letöltött fájlokat először át kellett másolni a telefon memóriájába. Először az apk-t kell telepíteni majd anélkül hogy elindítanánk a játékot azt a másik fájlt is be kell másolni a mappába vagy telepíteni nem tudom pontosan.
2014. máj. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Beraktam a files mappát az obb mappába, de így is mindig kilép. Az első próbálkozásnál kiirta, hogy xapk vaildation failed. Mit kéne csinálnom?
2014. máj. 16. 17:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy "klón" az a telefon?
2014. máj. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utángyártottra gondolsz? T mobilnál vettem...
2014. máj. 16. 20:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha egy másik embertől veszel valamit akkor az nem 100%, hogy eredeti de ez akkor az mivel ott nem vernek át. A klón anyit jelent, hogy nem igazi szóval vegyünk remek példának az S4-et. Sokféle hamisítvány van pl: nem olyan proci benne nem annyi a ram benne 4.4.4-es androdi ami nincs is még szóval nem az van benne amit az igazi Samsung bele rakott. CPU-z vel nézd meg az adatait és vessed össze a neten találhatókkal. Bár nem hiszem, hogy egy olyan szolgáltató ilyet meg engedhet magának de vessed össze és ha valami komolyabb eltérés van menj be és reklamálj!
2014. máj. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem hinném hogy ez a baj, az is lehet, hogy én rontottam el valamit.

Valaki, aki már telepítette így, elmondhatná, hogy hogy és mint kéne

2014. máj. 16. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!