Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Néhány kérdés a Steam-ről, és...

Néhány kérdés a Steam-ről, és a GOG-ról?

Figyelt kérdés

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy unokaöcsémnek vettem ajándékba (gift) játékokat steam-en. Nem tudtam, hogy pontosan mi van meg neki, és természetesen belefutottam, hogy a három játékból az egyik épp megvolt neki. Utána néztem, és láttam, hogy Vaterán, Ebay-en is árulnak Steam kódokat, gondoltam, én is felteszem valahova. A kérdésem az lenne, hogy ez így legális? Nagyon sok játék kód volt felrakva az Ebay-en. Nem lesz nekem ebből bajom egyik részről se (se a Steam se az Ebay részéről)?

Teljesen más téma, de gondoltam ezt is megkérdezem. A GOG-ról hogyan kell vásárolni? Az ugyanúgy működik mint a Steam? Ott is van egy kliensünk, amibe aktiválni kell a kódot, vagy az teljesen máshogy működik? El tudná valaki ezt magyarázni?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. máj. 15. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a GOG-on játékot veszel, csak kódot kapsz, azt Steam-en kell aktiválni. A játékok eladása teljesen legális.
2014. máj. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Steam játékok eladása illegális,de igazából senki nem törődik vele,nyugodtan eladhatod.
2014. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
És egyébként a GOG-os játékokat nem lehet Steamen aktiválni
2014. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, bár egyenlőre még nem lettem okosabb.
2014. máj. 15. 19:48
 5/5 anonim ***** válasza:
GOG-on drm free játékot kapsz amit launcher nélkül is telepíthetsz és használhatsz. Vásárlás a weblapjukon zajlik de kulcsot is tudsz venni.
2021. jún. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!