Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimben problémáim adódtak,...

Skyrimben problémáim adódtak, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Első:

Akaratomon kívül vámpírrá váltam, nem tudom, hogy miért..A probléma az, hogy ahova megyek, ott megtámadnak, magyarul nem tudok semmit sem csinálni.. továbbá nem tudom ennek a megoldás. :(


Második:

A Birodalmat választottam, náluk már a Reunification of Skyrim küldetéssorozatban vagyok. Itt elakadtam a Dunstad erődnél.Elfoglaltam, tehát 100%-ról nulláig megöltem a védőket. De a probléma az, hogy Rikke-nél nem tudom felvenni a következő küldetést,ő még mindig azt mondja,hogy foglaljam el a Dunstad erődöt. Az erődben nincsennek birodalmi katonák, csak lovak és Viharköpenyes hullák.


Valaki segítség könyörgöm,nagyon sok órát fektettem a játékba és nem akarom,hogy ezért véget érjen!



2014. máj. 15. 14:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Az 1.3-as patchet használom, a magyarítást + az SKSE (?) modot. Más végigjátszásnál nem volt ilyen probléma a Viharköpenyeseknél...
2014. máj. 15. 14:52
 2/8 anonim válasza:

Első: menj el bármelyik kocsmába és ott beszélj a kocsmárossal majd el küldenek valami mágushoz (ha jól emlékszem solstheimben van) és onnantól mondja hogy mit csinálj.

Második (tipp):

nem lehet hogy valamit el is kell vinni neki (mondjuk valami van a erődben vagy a halottaknál)?

2014. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudok sehova sem elmenni, még éjjel sem, mindenki megtámad..


A másodiknál nem ilyen gond van... (sajnos)

2014. máj. 15. 19:42
 4/8 anonim válasza:
valakihez be kell menned este inni (vért) utána nem támadnak meg.
2014. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kmx1x2 ***** válasza:

Másodikhoz: Valószínű egy hiba van benne. Próbálj utánanézni a "csalásoknak"/parancsoknak és keresd meg a küldetés "ID"-jét. Nekem is ezt csinálta, csak a Stormcloakoknál a Rift-nél, de ezzel meg tudtam oldani.

[link]

Az ID-k pedig:

[link]

A TE küldetésed:

[link]

Asszem a parancssorba ezt kell beírnod:

SetStage CWFortSiegeFort 50

vagy 50 helyett 9000.

Sok sikert és jó játékot!

2014. jún. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kmx1x2 ***** válasza:

Pontosítok:

Az Esc alatti gomb(0 vagy ' vagy ~) majd beírod:

SetStage CWFortSiegeFort 9000

2014. jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2.-nál nekem is ez volt a gond mondjuk nekem azért mert nemvettem észre a börtönt ahol még volt 1-2 bandita és ennyi
2014. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
és a vámpírossal is ugyanez a helyzetem :DD úgyhogy köszi hogy feltetted a kérdést
2014. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!