Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti hányszor éreztétek már egy...

Ti hányszor éreztétek már egy játék betöltése után, hogy hogy át vagytok verve?

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt kifejtenéd pontosan?

Ha arra gondolsz, hogy megvettél egy programot, és a betöltés után nem azt kaptad amit vártál, emiatt átverve érezted magad, akkor azt mondom hogy nem. Volt hogy csalódtam, de átverve soha nem éreztem magam (hála istennek azon ritka emberek közé tartozom, akit egyáltalán nem érdekel a grafika)


Minden játék egy önálló darab, attól függetlenül hogy valakinek nem tetszik valami, még nem biztos hogy rossz. Én nagyon élveztem pl a Kane and Lynch 2-t, a 2010-es Medal of Honor-t, a Cold War-t, stb. Ezek mind borzasztóan lehúzott játékok.


Ha nem erről volt szó, akkor bocsi. :D

2014. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De, ilyesmire gondoltam, köszi a válaszod.
2014. máj. 16. 19:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Miután teljes áron, csak olyan játékot veszek, amiről fixen tudom, hogy tetszeni fognak, ezért soha. Akciósan százforintokért pedig már több olyan játékot vettem, amiket pár óra játékidő után meguntam. De ha a játékidőt, egy mozijegy árához viszonyitnám, akkor is bőven megérték a pénzüket, mert többszörösét nyújtották, a jegy tized/ötöd áráért.
2014. máj. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!