Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni a Red Dead...

Megéri megvenni a Red Dead Redemption-t PS3-ra?

Figyelt kérdés

2014. máj. 17. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg.
2014. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Totálisan. Utóbbi 10 év egyik legjobb játéka.
2014. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azért kérdem, mert hallottam pletykákat a PC verzióval kapcsolatban, és ha ez igaz, akkor inkább arra venném meg.

[link]

2014. máj. 17. 23:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor várj, addig vedd meg a a Watch Dogs-ot azzal elleszel egy ideig.
2014. máj. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ez fake. A Rockstar mondta, hogy nem adják ki PC-re.

Am totálisan megéri..

2014. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán tetszett, toltam vele 2-3 órát, aztán szépen visszatettem a tokba és a mai napig ott van. Személy szerint nem értem miért isteníti mindenki, egy unalmas western GTA az egész. A küldetésektől agybrokit lehet kapni, terelj marhát, terelj lovat, terelj lovat esőbe, terelj marhát esőbe, fogj be lovat, fogj be lovat időre, versenyezz fogattal, versenyezz lóval, versenyezz lóval úgy hogy nem szabálytalankodsz, ezzel telik el a játék első 3 órája kb. A küldetések természetesen 25 percnyi lovaglásra vannak egymástól, és egyáltalán bármilyen várostól, tehát a fast travel sem ment meg attól, hogy a játékba beleölt 100 órádból ne legyen 45 szimpla lovaglás a prérin, ahol nyomkodod az x-et. Lovagolni csak úgy tudsz, ha folyamatosan nyomkodod az X-et mint egy hülye, ez volt az első játék, amitől kis idő után már begörcsölt a kezem. Jah és PS3-on nagyvárosokban kifejezetten szaggat néha. A főhős karaktere tetszett viszont, bár a 49 sebhellyel az arcán elég mókásan néz ki, mint valami hülye.


Én csak akkor ajánlanám, ha megőrülsz a westernért meg a GTA-ért, különben csalódás lesz.

2014. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

megéri, nagyon jó játék

a PC-s pletyka meg már évek óta kering a neten, de sanszosan nem adják ki

2014. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Xbox Live! -on 360-ra most volt akciós, 2500ft. Mivel Nagyon régóta nézegettem, így hát a jó ár miatt megvettem. Csak egy hónapra rá kezdtem el vele(most) játszani, így is rengeteg játékom van, amivel játszanom kéne... Megkockáztatom, hogy játékot ennyire még nem élveztem mint ezt! A játékélmény hatalmas, az, amikor lóhátról lősz pofán egy tőled 10 méterre lévő banditát vágta közben, valami hihetetlen! :D(Megkockáztatom, talán még a GTA V-nél is jobb a single -je, pedig a GTA V-t 2x játszottam ki!) A grafika szép, a lovaglás egyáltalán nem unalmas, az meg más, hogy a PS3 kontrollere egy nagy rakás... rosszul kialakított műanyag. Én még a dobozos verzióért is kifizetném a 7000ft-ot, szerintem minden fillért megér! Nem vagyok western fanatikus, de nagyon szeretem a vadnyugatot. Ez a játék (a NEKEM kicsi térkép ellenére is) egy igazi openworld, azt csinálsz benne amit akarsz! Ha akarsz random vadászol, használod a Dead Eye-t(vagy Eagle Eye-t, nem tudom pontosan :D), segítesz ebbe-abba random embereknek, mellékküldiket csinálsz(mert van 100.000db), vagy lovagolsz, vérdíjat gyűjtesz, vagy küldetésezel, párbajozol, akármi! A map belovaglása számomra külön élvezet volt, a kedves utolsónak üzenném, hogy 2 küldetés között a legtöbb mért időm 3 perc volt kereken(0.x tized mp)! Ahogy a lövöldözésnek, a lovaglásnak is megvan a saját anatómiája, nem csak annyiból áll, hogy (nektek) X, "azt' cső", hanem több fajta lovaglás létezik! Én például végigvágtázok bárhonnan bárhova anélkül, hogy kifáradna a lovam, vagy elfáradna az ujjam. Ha szereted a vadnyugatot, tetszeni fog, a története is nagyon kafa, nekem összességében hihetetlenül tetszik! A játék az utolsó forintig megéri az árát, nem érdemes kihagyni! Remélem nem írtam későn. :)
2014. júl. 9. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mert mondjuk lehet nem 2-3 órát kellett volna játszanod vele te nagyon okos az a tutorial része utána kezdődik a sztori , a játék sava borsa. Jobb is hogy nem játszottad ki túl buta vagy hogy felfogd miről szól nem való neked az ilyen maradj meg a super mariónál kb az a te szinted , csak egy dolgot kérlek a sok ostobaságot ami a fejedből kipattan ne a többi emberrel oszd meg itt köszönöm
2016. szept. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!