Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 4 vagy Call of...

Battlefield 4 vagy Call of Duty Ghosts?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik jobb játék? Melyiket éri meg jobban megvenni?

2014. máj. 18. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
a kereso, legalabb 100 ugyanilyen kerdes van
2014. máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

attól függ mire vágysz. Bf inkább taktikai, fedezékből lövős, át kell gondolni, hogy mit is akarsz csinálni.

Cod pedig darálósabb, nehezen lehet meghalni, mész, darálsz, kapszsérülét, megvárod, míg meggyógyulsz aztán tolod neki megint, na ezt a Bf-ben nem lehet megcsinálni mert leszednek

2014. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Battlefield 3
2014. máj. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Battlefield 4
2014. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

normálisak vagytok? bármelyik COD jobb mint a Battlefield.

én nekem meg volt a bf3 meg a cod black ops 2. bf3-at még aznap letöröltem. a bo2-t meg ma akasztottam ki. atomjó játék nekem a bf nem tetszik. de a ghostal is játszottam és mégjobban tetszett mint a bo2. vagyis a cod ghost-ot ajánlom.

2014. máj. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A COD nem olyan látványos,színes!
2014. máj. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik. Nekem a Call of Duty 1,2, UO, 4, 5, 7, BO2 tetszett. Battlefieldekből az összes, kivéve a 4. Mind a kettő oltári szar, bugos, szarul optimalizált, és nincs semmi újítás az elődhöz képest. Viszont a ez a Battlefieldre nem igaz, hogy taktikus, mert mindenki csak berambózik mindenhova, mint a Codba. Tehát szerintem a nyertes: ArmA 3
2014. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon jó játék, de szerintem a BF4 tovább el tudsz vele lenni, de tudnám ajánlani a Titanfallt is.
2014. máj. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Cod:ghost-ot soha! Barmelyik Codot veheted, csak a ghostot ne mert el van cseszve! Es ezt ugy mondom hogy mindig Cod-os voltam!
2014. máj. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!