Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The sims 3 Természetfeletti...

The sims 3 Természetfeletti erők vélemény?

Figyelt kérdés
Névnapomra fogom megkapni, és szeretnék róla véleményeket...Lenne egy oldal, ahol keresnék infókat (mysims.hu), de sajnos most az nem üzemel, és be is fog zárni :(...Szóval akinek van tapasztalata, írjon valamit! :D

2014. máj. 18. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy idő után ugyanolyan unalmas, mint a többi kiegészítője. Legalábbis számomra.
2014. máj. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jobban járnál ha simán csak letöltenéd és inkább mást vennél az árából... nem éri meg
2014. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejött az a kiegészítő :) és ha megvan az évszakok, akkor még jobb :D

Egyébként, ha vártnál 3-4 hónapot, akkor meg tudnád venni a Sims4-et ;)

2014. máj. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Időközben megkaptam hamarabb, de nekem egyenlőre tetszik, bár lehet, hogy (ahogy írták) egy idő után unalmas lesz...nem tudom.Egyébként én nem vagyok egy nagy ,,letöltögető", így ez eszembe se jutott...:D A sims 4-et pedig nem igazán szeretném megvenni, hiszen a Sims 3-hoz is van elég sok kiegészítő, így inkább majd azokra költöm a pénzem :)

És még annyi, hogy amikor még csak a sima Sim 3-mam volt meg, kb. 5 hónap alatt meguntam, de mikor megtaláltam a mysims.hu-t, akkor elég sok olyan dolgot tudtam meg, amelyikre nem jöttem volna rá, és eléggé tetszettek...Szóval ha újra fel tudok majd menni, utánanézek egy kicsit :D Köszi mégegyszer a válaszokat!!

2014. máj. 20. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!