Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Találtam egy megbízható...

Találtam egy megbízható honlapon egy ps3 alapgépet ami jóval olcsóbb mint a többi, és nem értem miért, aki ért hozzá elmondaná mivel másabb?

Figyelt kérdés

playstation-3-40-gb-alapgep-1-db-sixaxis-iranyitoval

Ez a neve, ha valaki megnézné a leírását akkor linkelek, mert itt törlik a kérdést ha linekelek!



2014. máj. 18. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért mert Fat kiadás, aminél sárgaled fordulhat elő és elromlik a gép, 40gb a hdd-e ( míg a mostani ps3-aknál 500gb ), és nagyon nagy a gép.
2014. máj. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TaKy99 ***** válasza:

Azért azt sem szabad elfelejteni, hogy ez egy elfekvő árukészlet... A 40GB-os PS3-at utoljára 2008 Augusztusában gyártottak, azaz ha ez a legutolsó széria, akkor is minimum 6 éves! Bizonyos elektromos alkatrészeknek (Pl. kondenzátorok, hővezetőpaszták, stb.)meg van egy olyan tulajdonsága, hogy állásban is öregszenek.


Tehát FAT PS3-at nem csak a sárga-led hiba esélye miatt nem vennék, hanem a kora miatt se!

Ha nincs 60 ezred új gépre, akkor inkább vegyél egy Slim használtat ugyanezért az árért. (Persze vásárlás előtt személyesen teszteld le, hogy működik...)

2014. máj. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!