Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Úgy hallottam, hogy a Sims 4...

Úgy hallottam, hogy a Sims 4 nem jelenik meg magyar szöveggel. Várható úgy, mint a 2-nél, hogy majd később magyarosítják?

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 07:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen típusú játékoknál az a probléma, hogy rengeteg szöveges tartalommal bírnak.


A Sims Medieval játékban 1 év alatt 2-4%-nyi szöveget tudtak lefordítani, mert több tízezer sornyi van belőle. Ahhoz képest hogy 2011-ben jelent meg, 3 év után sem találtam a neten magyarítást hozzá. Egy tavaly nyár végi hír szerint két és fél év után 22%-nál járt a fordítás.


Ha várható is, nem biztos hogy belátható időn és megéri kivárni.

2014. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%

*magyarítják


Nem magyarosítják.


Ha lesz valami csapat aki rászánja az idejét akkor nyilván lesz. Többnyire akkor derül ki ha kijön a játék.

2014. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Ne izgulj, megjelenik. Utána néztem, mert engem is érdekelt, és 2014 őszén fogják kiadni a magyar változatát.:)
2014. máj. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ez téves, akkor fogják kiadni Magyarországon, de nem magyarul, hanem angolul.
2014. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De miért? Akkor a hármat miért lehet magyarul megvenni ?
2014. jún. 8. 09:02
 6/12 anonim ***** válasza:
A Sims3 elég régen jelent meg (5 éve kb.), azóta az EA nem fordítja le a játékokat 20 millió lakos alatti országokban.
2014. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk (lehet egy hülyeséget mondok) Mo. Lefordítattaná saját pénzből? :D
2014. jún. 9. 10:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Hááát...nem tudom:/
2014. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

"Mo. Lefordítattaná saját pénzből? :D"


Ezen jót mosolyogtam. :D Sajnos én is azt olvastam, hogy nem lesz magyarul. Ami engem nem zavar, mert tudok angolul. Viszont nagyon széles korosztály játszik ezzel a játékkal. A 8-10 évestől kezdve a 40 vagy afölötti felnőttekig. Sok ember pedig nem tud angolul. Úgyhogy szerintem sokaknak fogja elrontani a játékélményét, hogy nem értik, miről is van szó.

2014. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kálmix válasza:
100%

Elég valószínű, hogy nem lesz magyar kiadás, hiszen még a thesims.com-ról is eltűnt a magyar oldal! Viszont az biztos, hogy a sims-játékosok 85-90%-a azért nyomta olyan sok éven keresztül, mert teljesen magyar volt a játék.

Véleményem szerint ezzel elég kemény öngólt rúg magának az EA!

Talán nem is volt elterjedtebb vagy ismertebb PC játék, mint anno a Sims2. Meg az se semmi, hogy a Sims3 megjelenésekor a Sims2 újra benne volt a Top10 eladások listáján!

2014. júl. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!