Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Combat arms ru játékot...

MVikor kérdése:

A Combat arms ru játékot szeretném meg hekelni de nem tanálok hozzá hecket és azért szeretném meghackelni mert most bementet a nagyokhoz és nem alja h én tiszta szar cuccokkal vagy ők meg minden jó cuccokkal és nem lehet fejlődni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy hozzá elég okos, hogy csalj.
2014. máj. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
miért ?
2014. máj. 20. 11:09
 3/9 A kérdező kommentje:
sok játékot heckeltem meg de ezt nem tudom és nem értem h miért mondod h nem vagyok hozá elég okos
2014. máj. 20. 11:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért mert egy mondatot nem tudsz helyesen leírni. Jó lenne ha a tanulással foglalkoznál, vagy menj dolgozni, és ne pazarold a pénzem.
2014. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Warren Scott ***** válasza:
100%

@ kérdező:

Ember! Illetve... mindegy.

Szóval ebből a mondatodból csak annyiból derült ki, hogy kérdés akart lenni, hogy ott a végén a kérdőjel.

Elsőre abban sem voltam biztos, hogy magyarul van-e a kérdés.


Tessék itt egy leírás, hogyan kell hekket csinálni:

[link]


Annyira tudom, hogy ez a válaszom le lesz húzva, de nem tudtam megállni. xD Az egész kérdésből süt az agresszív Ödönke stílusú "-Mosmé!? Én akaroooom, de moooost!" életérzés, hogy nem bírtam magammal xD


Vajh a felhasználónév is hibásan van írva és valójában M. Viktor? xD

2014. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Warren Scott ezt jól megmondtad :D
2014. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg a kérdező mondta meg, de jót nevettem legalább :D
2014. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Warren Scott ***** válasza:

Elnézést kérek a kérdezőtől, időközben kiderült, hogy külhoni a jóember :P


(Viszont így is háromszor írta ki a kérdést xD)

2014. máj. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Először is ne csalj! A hozzád hasonló piti kis csalók ölik meg a játék szellemét. Nem tudsz csalás nélkül úgy játszani, ahogyan szeretnél? Adj magadnak időt és belejössz nem az a megoldás hogy letöltök egy illegális programit és nekiállok csalni. Aztán meg "hűűű... én vagyok a legjobb" stílusban lenyomod a tisztességes játékosokat.

A csalók vesztesek! Mi az hogy "nem lehet fejlődni?" Fejlődni akkor nem fogsz ha csalsz, mert azzal nem tanulsz meg rendesen játszani, csupán egy hacker low leszel. Plusz előbb utóbb felfigyelnek a csalásra és viszlát jön a bann. Aztán kezded majd elölről az egészet ugye, mint a többi kis hacker low társad? . Ennek mi értelme? Szánalmas gondolkodásod van.


Amúgy meg a kezdő karakterek eleinte rengeteg jó cuccot kapnak. Ott van a Srarl-l Black amit kapásból 2 vagy 3 nap után megkapsz 7 napra, az egy nagyon komoly fegyver. Az már más téma, hogy tudsz- e vele játszani?


Idióta retardált hackerek!

2014. máj. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!