Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudtok olyan kamionos...

Nem tudtok olyan kamionos szimulátor szerű dolgot, amiben valósabb távolságok vannak?

Figyelt kérdés
Nincs bajom az ETS-sel, csupán annyira zavaró, hogy nincs benne kihívás...meg annyira rövid.
2014. máj. 22. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
ETS rövid? Angliából vigyél valamit Olaszba. Fél nap egy fuvar. Kihívás egyikben sincs, unalmas az összes.
2014. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy kamionos játékba milyen kihívást szeretnél? :D Egyébként nem hiszem, hogy lenne más ilyen játék nagyobb mappal. Viszont vannak hozzá map modok, azok lehet, hogy nagyobbak mint az eredeti.
2014. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
olyanra értem, ahol mondjuk kicsit több a sima főút. az a legrosszabb, amikor ez a 99% autópálya. jó persze, a valóéletben is ez a legtöbb, de azért árufelvétel stb.
2014. máj. 22. 19:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Neked az extreme trucker kell. Csak ott nem vehetsz kamionokat.
2014. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
így videó alapján nem győzött meg :D amúgy talán ets-nél még az a 2000-es évekbéli megoldás a legrosszabb, amikor egyszercsak le van zárva az út. ha már ilyen kis és tökegyforma ipari parkokat csináltak, igényesebb lett volna egy körbeérő út...nem levágni, hogy arra nem mehetsz, kész. :D
2014. máj. 22. 20:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Unalmas az összes.
2014. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

King of the road, elég régi játék, de ahogy nézem, neked az élmény talán fontosabb.

http://www.youtube.com/watch?v=hfhMUrgapwM

http://www.youtube.com/watch?v=npihTP8Sbd4


Évek óta nem játszottam már ezzel, de amire emlékszem, hogy tulajdonképpen amikor elvállalsz egy fuvart, legyen az bármi, amit szállítasz, vannak vetélytársaid is. Gyakorlatilag versenyzel ellenük, minél előbb érsz a "célba" (depóba, telephelyre, ahová az árut vinni kell) annál több pénzt kapsz. Persze nem mehetsz mindig úgy, mint egy ökör, mert a yard itt is figyel, üldözőbe vesz, ha kell szét is lövet, ha nem állsz meg. Vannak traffipax-ok is, mikor elhaladsz mellettük, széles mosollyal vicsorogj a kamerába. :D A traffipax-ok ha jól emlékszem előre ki vannak táblázva, érdemes lelassítani ilyenkor. Az időjárás dinamikus, lehet eső, fújhat szél.

Az intróban látsz egy kamionrablási kísérletet is, amíg játszottam vele, nekem nem jött elő, haver mesélte, hogy neki egyszer igen. Ja, haver mondta, hogy lehet elvállalni fekete fuvart is, ezért sokat tudsz kaszálni, de sokat is buksz, ha elkapnak. Ha csak simán versenyezni támadni kedved, megteheted, van külön versenypálya is, itt is nyerhetsz pénzt. Maga a pálya egy "farkába harapó kígyó", tehát körbeér, de vannak elzárt részek (erdő, szikla, stb), de nincs ilyen láthatatlan fal, hogy arra nem mehetsz. Ha sokat vezetsz, a sofőr elalszik.


Ja, tapasztalat, a nyerges vontatókat piszok nehéz irányítani, főleg lejtőn lefelé, nekem folyton bebicskáztak. Meg egy kis jó tanács: ha vettél olcsó pénzért egy kamiont, az általában kuka, mert a szerelő elküldeti a roncstelepre. Hívd a 911-et, és használható lesz a kamion. Ha jól emlékszem ez az egy "hiba" volt benne.


Már nem is tudom mit szállítottam egy hót alap teherautóval, talán cigit, vagy vodkát, nem tudom, de nem semmi verseny zajlott az utakon! :D Végül második lettem, mert a telephelyen hirtelen nem tudtam, hová is kell állnom :D

2014. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Warren Scott ***** válasza:

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer (steam változat kell hozzá, és csak alpha, de már most is élmény)


Azt vettem észre, hogy az emberek kezdenek konvojokat formálni. Pár napja láttam ahogy magyarok úgy vettek fel rakományokat, hogy kb azonos területre érkezzenek, azonos teljesítményű vasakkal és konvojban haladtak.


Nem tudom mennyit játszottál, de igazi kihívás "formációban" haladni ekkora batárokkal. Mondjuk itt az esetleges kapcsolódási hibákból keletkező ütközések elkerülése végett két sávban egy-egy járgány távolságot kihagyva mentek, de azért ezt a formát tartani a változó körülmények mellett kb 120km/h sebesség mellet hat kamionnak, azért az már valami :D


Ha jó minősítéssel akarsz érkezni akkor időben kell érkezned, sérüléstől mentes rakománnyal. Még ha egyedül mész akkor is bármikor bele futhatsz egy tömeges baleset miatti dugóba, vagy valami elmeháborodottba aki szembe jön az autópályán mert eltévesztette melyik országban van és nem ismeri a leállósáv fogalmát. xD


Sok kaland és bosszúság, és ugye mivel alpha innen csak javulni fog a helyzet.

2014. máj. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Warren Scott ***** válasza:

Ja igen, és mi az hogy "rövid"? Ha a távra gondolsz, javaslom egy Budapest-London táv levezetését, a másik oldalon vezetésre áttéréssel nehezítve. Az valahol 1000km felett van.


Vagy most az Euro Truck Simulator 1-ről beszéltél?

Esetleg arról, hogy kicsi benne a beutazható terület, vagy ninc benne kihívás?

2014. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mellette OMSI-val is játszok, aztán így párhuzamosan elég zavaró ez a 10 másodpercenként 1 perces idősebesség. mondjuk ilyen szemszögből nézve tényleg el lehet ETS2-vel szórakozni, azzal van itt a baj nálam, hogy tört, de ha egyszer kiforrja magát ez a multis dolog, szívesen áldoznék rá, úgy azért elég sokat dob az élményen :)
2014. máj. 23. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!