Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ebayen felpolírozzák a lemezek...

Ebayen felpolírozzák a lemezeket eladás előtt?

Figyelt kérdés
Már kezdek gyanakodni, csomó nagyon régi ps2-es játékot vettem már, és sokon 1 darab karc sem volt. Most egy sima xboxos Halo2-t, és ezen sincs 1 db karc sem. Nekem itt valami gyanús... valaki tudja hogy ez hogy megy?

2014. máj. 23. 16:06
 1/5 Warren Scott ***** válasza:

Tudod van aki vigyáz a cuccaira :P

Vannak olyanok is akik két példányt vásárolnak egy jobb progiból, az egyiket használják a másiket meg megtartják az utókornak, és olykor eladják, ha megszorulnak pénzügyileg.


De olyan is van aki egyszer másolatot készít a saját eredetijéről és a másolatot használja, így az eredeti csak egyszer van a gépben.


Sőt olyan embert is láttam aki csak felvasárolta a kifutó termékeket raktárkészletről a bolt tulajával lezsírozva, hogy olcsó legyen és aztán online értékesíti, mert még akkor is profit van belőle, ha a gyárinál olcsóbban adja.

2014. máj. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gondolom, hogy van ilyen, de pl 500 ft-ért vettem egy ps2-es játékot, és semmi karc nincs rajta. Akkor ebben vajon mi lehetett neki a profit? :D Itt kezdtem el gyanakodni.
2014. máj. 23. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kaptam már olyan használt Homefrontot, amin akkora, az egész cédét átívelő karc volt, mintha valaki egy kocsikulccsal végigszántotta volna.
2014. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Warren Scott ***** válasza:

Hát nézd kedves kérdező, ha neki mondjuk nulla forint körül volt a költsége vele akkor az 500Ft tiszta profit, és gyanítom, hogy nem csak az az egy ilyen programja volt :D


Vagy csak minden áron meg akart szabadulni tőle.

Vagy olyan jótét lélek mint én xD

2014. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát elég nagyba tolhatja, mert 1 millió pozitívja van és 13 ezer negatív :D
2014. máj. 23. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!