Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Feltört játék mentéseit át...

FilippoLippi kérdése:

Feltört játék mentéseit át lehet másolni később megvett, eredeti játékba? (Mass Effect) lent kifejtem.

Figyelt kérdés

Nem rég elkezdtem végigvinni a Mass Effect 1-et, törött verziót. Később, a játék 3/4-énél olyan bugok jöttek elő, amik a feltört játékokra jellemzőek. Ezeket nem mindig lehet fixálni, szóval gondoltam, megveszem, ha már úgyis rohadt jó trilógiáról van szó, megérdemlik a pénzt.


Viszont a kérdés az lenne, hogy miután megvettem és feltelepítettem, a feltört játék mentéseit elméletileg gond nélkül átmásolhatom az eredetiébe, nem? És akkor előbb le kéne törölni a feltörtet? Csak azért kérdezem, mert biztosra akarok menni, mire adok pénzt, mert nem ez az elsődleges hobbim.


Nem akarom tovább húzni az időtöket, működhete így, ahogy leírtam, vagy sem?

Előre köszönöm!



2014. máj. 23. 18:57
 1/1 Sowilo ***** válasza:
Működnie kellene, elvégre ugyanarról a játékról van szó.
2014. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!