Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft, hardcore módban...

Minecraft, hardcore módban multiplayeren (Hamachi) nem tudok blokkokat kiütni egy adott helyen. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Az adott terület 32x32 blokk. vertikális kiterjedését nem tudom de valszeg mivel 32x32 blokk ezért 2x2 chunkról van szó tehát y tengelyen végtelen magasságú. Bárhol máshol tudok mindent

2014. máj. 24. 17:09
 1/4 A kérdező kommentje:
A szerveren OP nem vagyok, a verziószám 1.7.9(szerveré és kliensé egyaránt), az adott chunkokban lehet, hogy van szörnyidéző(sok a zombi, áthallatszanak).
2014. máj. 24. 17:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Spawnprotection. Tehát tul kozel vagy a spawnhoz
2014. máj. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak valaki levédte
2014. máj. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Plugin mentes a szerver, szóval alap minecraft 1.7.9, a worldspawnpoint nem ott van, de volt ott egy mobspawner. A dolgot már megoldottam azzal, hogy oppoltam magam, kérdés megoldva.
2014. máj. 25. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!