Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen pontgyűjtő oldalakat...

Milyen pontgyűjtő oldalakat ismertek, amelyek játékkulcsokat adnak?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok mint a [link]

2014. máj. 25. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyiken sem adnak ingyen semmit. Ezeknek az oldalaknak csak az a lényege hogy hirdesd őket és a látogatókból nekik reklámbevételük legyen. Soha nem kapod meg a kívánt játékot, mert vagy olyan feltételek vannak amiket nem tudsz végül teljesíteni, vagy éppen nem szállítanak a te országodba (sem), vagy minden mást kitalálnak.


Nem is hallani olyanokról akik nyertek vagy kaptak így valamit, mindig csak hogy gyűjtik és szenvednek vele mert nincs annyi lehetséges ember aki a linkekre kattintana.

A WGF sem csinál mást, nagylelkűen felajánlja a 2 hónapos ingyen szervert, utána pedig törölnek ha nem fizetsz. Mivel már elkezdted használni, valószínű hogy ott fogsz maradni és inkább fizetsz, ezzel pedig elérték hogy legyen elég fizető felhasználójuk. Te közben azt hiszed hogy milyen jól jártál.

2014. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem kezdtem el használni, nem fizettem érte, csupán egyszer léptem be.
2014. máj. 25. 17:20
 3/5 AaronDPP válasza:
Ez hülyeség. A Tremorgamesről szoktam szedni a játékaimat. Igen is vannak olyanok, amik adnak jutalmakat.
2016. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Komolyan egy 2 éves kérdésbe kötsz bele? Nyilván akkor nem voltak elterjedve egyáltalán az ilyenek. Ma már igen, de akkor se hülyézz le egy olyan választ ami abban az időben megállta a helyét.
2016. aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 AaronDPP válasza:
A tremorgames már évek óta üzemel, szóval nem számít mikor válaszoltam.
2016. szept. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!