Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Counter Strike Global...

A Counter Strike Global Offensive elfutna e ezen a gépen?

Figyelt kérdés
Intel Core i5 4670K, Intel Graphics HD 4600,8GB 1600mhZ Kingston Hyper X Blue,Gigabyte Z87X D3H.
2014. máj. 26. 08:18
 1/6 Warren Scott ***** válasza:

A Counter Strike: Global Offensive minimum rendszerkövetelménye:

CPU:Intel Core 2 Duo E6600 or AMD Phenom X3 8750 processor or better

RAM: 1GB XP / 2GB Vista

OS: Windows 7/Vista/XP

Video Card: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0

Free Disk Space: 7.6 GB

Ha biztosra akarod tudni, keresd fel te is az oldalt válaszd ki a Counter Strike:Global Offense címet a legördülő listából és engedélyezz egy tesztet a gépedre.


A teszt végén ki fogja jelezni, hogy a minimum és ajánlott konfigurációhoz képest a tiéd hol helyezkedik el


[link]

2014. máj. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
okés kösz a segítséget, de még valami az Intel Graphics HD 4600 as mennyi vido ramal rendelkezik ?
2014. máj. 26. 10:59
 3/6 Warren Scott ***** válasza:

Sajnos egy ilyen mélyebb keresésre most nincs lehetőségem, viszont itt az Everest nevű diagnosztikai program magyar változatának a linkje.

Ez a program telepítés és elemzés után még azt is megmondja hány döglött pók van a gépházban xD


[link]

2014. máj. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
okés ezis megvan az Everest havert kértem aki összerakta nekem a gépet hogy tegyen rá azt is,és mivel itegrált vido kártya így nekem a video kártyának 2112MB ram van megadva
2014. máj. 26. 14:14
 5/6 A kérdező kommentje:
ja azóta már megvettem a cs go t és 1280x1024 es felbontáson azzal a konfiggal amit fentebb írtam low grafikán elfut 50+fps el
2014. máj. 30. 08:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha vennél valami videokártyát a 150 is simán meglenne.
2014. jún. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!