Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Remek történetű videójátékok?

Remek történetű videójátékok?

Figyelt kérdés

Olyan játékokat keresek, ahol igazán epic a történet, szóval a történet a legnagyobb erőssége. Amikkel eddig játszottam és szerintem atomjó: Alan Wake, Heavy Rain, Metal Gear Solid 1-2 (majd a többit még fogom), Fahrenheit stb...


Nyugodtan mondhattok kevésbé ismertet is, nem vagyok mainstream mániás :)


Köszönöm előre is!



2014. máj. 28. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:

God of War

Beyond Two Souls

Last of Us

Metal Gear Solid

inFamous

Heavenly Sword


Nekem a Final Fantasy 13 /13-2 / 13 LR is tetszett

A GTA V-nek sincs vacak története, a most megjelent Watch Dogs-nak is tetszetős a története szerintem.. :)

2014. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legacy of Kain Sorozat
2014. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mass Effect, Republic Commando, Witcher, Gothic, Fable
2014. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
első: Infamous mint jó történet? hááát... a 2- t toltam de már kínkeserves volt a vége felé :D a GTA 5-nek meg sztem annyira nem kimagasló, egy egyszerű hollywoodi script, mondjuk a megvalósítás az egész jó.
2014. máj. 28. 20:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem az első része tetszett, bár 1 hétig játszottam az első résszel, és a vége felé kezdett beindulni a történet, és ha figyelsz arra, hogy mit mondanak, akkor akár meg is lepődhetsz rajta. A második részt félbehagytam.. :D

A GTA V-nek is a vége a legjobb. A közepe átlagos, a megvalósítás miatt élvezhető is.

2014. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Bioshock,Bioshock,2,Bioshock Infinite
2014. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
bioshock? ewww
2014. máj. 31. 21:11
 8/8 wiataitr válasza:
The Walking Dead S1-2
2015. máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!