Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Sims 3 telepítése után...

Viktoriaaa9 kérdése:

A The Sims 3 telepítése után semmi probléma nem volt rendesen elindult a játék majd egyszer csak kiírja h a Launcher leállt és kilép a játékból. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
segítség,gyors,válasz,játék,számítógép,probléma,elindítás

2014. máj. 29. 18:39
 1/1 anonim válasza:
Szia.Nekem windows 8.1 van fent a 64bites.Én is sokat szenvedtem mire rájottem mért nem indulnak a játékok és hogy miért lépnek ki.Először is rakd fel a DirectX 9et majd a 10et.Utána az összes Microsoft Visual C++-t.Ha 32bites az oprendszered akkor elég csak a 32bites visualc++ okat telepitened de ha 64bites akkor az osszes kell és gond nélkul menni fog minden játék.Kezd a Visual C++2005elmajd2008,2010,2012,utána johetnek a 64bitesek.Ha Avg virusirtot használsz akkor tilsd le mielott elinditod a játékot vagy engedélyezd át a tűzfalon.
2014. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!