Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Törölni szeretnék egy játékot...

Törölni szeretnék egy játékot Origin profilomból! Mit, hova írjak az EA-nek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, egy próbát megér, de szeretnék írni az EA-nek, hogy töröljenek egy játékot az profilomból, de gondolom hogy kellenek fontos dolgok, hogy nem csak átverés-e meg ilyenek, hogy ki akarom törölni valakiét.

Mit írjak nekik? És hová? Egy linket valaki.


Amúgy van egy Battlefield 3 Premium Edition játékom, de most ingyenes volt a sima, és nézelődés közbe véletlenül beraktam a saját könyvtárba, de a premiumot hozzáteszi mindkettőhöz.


Értsétek, most magyarul így van:

-Battlefield 3 + Premium

-Battlefield 3 Premium Edition


Így fogja fel, és az eredmény minden ugyanaz, ugyanúgy indul, csak az egyik sima + premium, a másik meg..szóval értitek.


Amúgy ezt jelzi másnak, hogy pl.: XY Battlefield 3 Premium Editionnal játszik, vagy ha másikra megyek, akkor pedig Battlefield 3-al játszik.


Zavarhatják ezek egymást.

Persze addig a sima el van rejtve, és alap hogy a premium editiont használom, de akkor az elrejtés elég, vagy zavarják, vagy írjak az EA-nek? Mit, hova írjak?



2014. máj. 29. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit, nem zavarják egymást.
2014. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De asztali ikonról nem tudom elindítani a premium editiont most már mert a simát akarja
2014. máj. 29. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Töröld le azt ami nem kell, esetleg mind2-t.
2014. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De ha felrakok egyet, akkor a másik is ugyanúgy telepítettnek érzékeli.

Habár a premium editiont használom, egyértelmű, a sima csak úgy megvan, elrejtve, bár ugyanúgy telepítettnek érzékeli, és az eredmények ha az egyikben változnak, akkor a másikban is, de lényegtelen, csak úgy van, azt kész.

Köszi amúgy

2014. máj. 29. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!