Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból jelesben előre...

Csábításból jelesben előre megvettem a bazárban ami kellett és most nem veszi megoldottnak a feladatot. Mi legyen?

Figyelt kérdés
na ez így értelmetlen..a lényeg h a 4. epizódban ugye kell venni festékszórót és műpókot is...mielőtt megkaptam volna ezt a teendőt, valamiért elmentem a bazárba és már ott voltak,úgyhogy megvettem őket.most viszont megkaptam a feladatot és nem tekinti megoldottnak, valamint újat se tudok venni egyikből se...ilyenkor mi van?így nem tudok továbbhaladni

2014. máj. 30. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:

ilyenkor nincs semmi

ha nem pipálja ki a feladatot akkor nincs semmi baj(tapasztalat)

2014. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mászkálj egy kicsit, nekem az segített...
2014. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ú és tényleg!Köszi! Csak mert már vagy 50akciópont elment és nem jutottam sehova, azt hittem akkor nem lehet addig tovább menni amíg nincs teljesítve egy feladat.

köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 2. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!