Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Age of Empires 3 sehogyse...

Age of Empires 3 sehogyse indul el a gépemen. Win-7em van, átállítottam Windows XP Service Pack 2-re, de úgy se. Valmi ötletek?

Figyelt kérdés
Azt írja, hogy nem kompatibilis, de utánanéztem és sokan írták ezt a XP service pack 2 átállítását, de úgy se működik. Nagyon örülnék, ha tudnátok segíteni!

2014. máj. 30. 15:04
 1/2 anonim válasza:

Nekem mindig könnyen ráment,nem kell hozzá nagy dolog. Ha letöltötted,akkor lehet a fájl hibás,töröld le és töltsd le máshonnan.Lehet esetleg a végén nem sikerült felülírnod a lemezt,vagy mondom nem megbízható a letöltőhely. Ha megvetted,akkor viszont nem tudok segíteni,töröld le és ptóbáld újra feltenni. Nekem jól ment pedig letöltött volt,viszont töltöttem le hozzá inkás,és ázsiai verziót is de valamiért az inkás mindig kidobott és nekem is ezt írta ki.:/ remélem tudtam valamennyit segíteni .:)

Ja,és lehet töredezésmentesíteni kéne a gépet.:)

2014. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én 8.1-ről játszok vele, kompatibilitási mókolás nélkül.. Ha törtjátékod van, akkor crackeld(ha nem tetted volna). Ha ezután sem oké, akkor ne csak az XP SP2-t állítsd be, hanem futtasd a játékot Rendszergazdaként. Ellenőrizd a DirectX-et és a videókártya drivert. Ha ezek sem oldanák meg, akkor frissítsd le a Win7-et.
2015. jan. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!