Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen "jó" Single Player...

Milyen "jó" Single Player orientált játékok vannak?

Figyelt kérdés
Szóval olyan játékok érdekelnének, amelyeknek jó a single player részük.

2014. máj. 30. 17:13
 1/4 anonim válasza:

Wolfenstein:The new order,Star Wars Knights of the Old Republic 1-2,Call of Duty-k(személyes ízlés szerint),Metro 2033,Metro Last light,Bioshock 1-2-Infinite,Gta 5,Watch dogs,Saints Row,Far Cry

Most hírtelen enyi xd

2014. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ghost Recon Advanced Warfighter (Normál fokozat) : Kőkemény taktikai FPS, az átlag játékosnak horribilisan nehéz, de mégis rettenetesen jó.


Rainbow Six Vegas (Normál fokozat) : Kemény taktikai FPS, jóval könnyebb mint az előbb említett nem vér szerinti testvére, de még így is kellő kihívást nyújt, és nagyon jól működő hangulatos játékmenete van (az első része számomra valamiért kissé még elvont is (folyamatos fekete és vörös színek, és agyhúzó zene. Szóval az elsőt játszd, ha játszod)


Deus Ex (Normál fokozat) : Rettenetesen jó hangulatú SCI FI FPS/RPG szerűség. Máig nem láttam annyira részletes és valóságon alapuló sztorit, mint ami ennek a játéknak van. Kora ellenéra (2000) egy igazi alapmű.


Diablo 2 : Felülnézetes RPG (nem tudom a hivatalos megnevezését), talán a legjobb hangulatú "középkori" játék amivel valaha játszottam. Beszippant.


Fable the Lost Chapters: Akció/RPG. Ez a játék csak a mókáról szól, 15-20 óra könnyed, de tiszta, tökéletes szórakozás.


Ha szereted az elvont/beteges/fekete homorú állatságokat, akkor ajánlom a Kane and Lynch 1-2-t. TPS.


Az összes Prince of Persia, megjelenési sorrendben.


The Suffering 1-2


Splinter Cell


a végére meguntam, ennyi jut eszembe. :D

2014. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

1.vagyok.

Ja meg ghost reconról jut eszembe, a Ghost recon Future soldiers.Azzal is el lehet ütni pár órácskát

2014. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az összes Ghost Recon jó. Bár én magát a Tom Clancy franchise-t is szeretem.


Jelenleg ez a tervem, végigviteli sorrendben:

Ghost Recon

Ghost Recon Advanced Warfighter

Ghost Recon Advanced Warfighter 2

H.A.W.X.

Ghost Recon Future Soldier

EndWar


Ezek apróbb elemeiben mind összekötődnek.

2014. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!