Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Prototype megvan nekem de...

Sdfs31 kérdése:

Prototype megvan nekem de nemtudok továb jutni hogy kell?

Figyelt kérdés
Akor nem tudok továb meni amikor be szálok a helikopterbe léci segíts

2014. máj. 30. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
youtube.com ->keresés->mission neve->kedvedre mazsolázol belőle/nem biztos de van benne térkép is(talán az M betűvel lehet előhozni). Ja és egy kis nyelvtant tanulj.
2014. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmit sem segítettél. És képzeldel ötösremeg írtam a nyelvtan tollbamondás dogát csak én nemvagyok annyira stréber , hogy it is figyeljek a helyes írásra.
2014. jún. 27. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom javasolni, mint az előző kommentelő. Youtube-on rákeresel a küldetés nevére és megtudod mit kell csinálni. Esetleg egy gameplay alapján megnézed.

A helyesírás nem stréberség. Inkább szégyellned kellene magad, hogy így fogod fel ezt az alapvető dolgot.

2014. júl. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jól van de haragudtam valakire és azért írtam ezt. Egyátalán nem szégyelem magam az osztálytársaim pedig mindig le strébereznek
2014. júl. 27. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!