Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimben végigvittem a...

Skyrimben végigvittem a főküldetést a dlc-ék is meg vannak de tudtommal a dlc-ékhez még nincs magyarosítás addig milyen melléküldetést csináljak?

Figyelt kérdés

2014. máj. 30. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: Miért baj az hogy ha nem magyar a DLC? Annyira nem hiszem hogy nem érted az angolt. A rossz hírem az hogy a DLC-ket nem valószínű hogy le fogják fordítani. Na de a kérdésedre a válasz a Sötét testvériség (csatlakozni), a Bajtársak, a Tolvajok céhe, a Civil háború (Birodalom vagy Viharköpenyes). Ezeket érdemes. Ja meg ha mágia fan vagy akkor a Télvára akadémia is ott van.
2014. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek még csak 8.osztályba járok, de igazad van el fogom kezdeni és tudsz abba segíteni hogy hol tudom elkezdeni a dawnguard küldetéseket?
2014. máj. 31. 19:29
 3/3 anonim ***** válasza:

A dawnguard küldetést úgy tudod elkezdeni hogy valakitől (őröktől, vagy pont egy dawnguardtól) hallod hogy a vámpírok kezdenek elszaporodni. Az őrök általában ezt mondják: "Heard they're reforming the Dawnguard! Vampire hunters or something. In the old fort near Riften. Might consider joining up myself!"


Magyarul: Úgy hallottam újraszervezték a Dawnguardot (Hajnalőr)! Vámpír vadászok vagy valami ilyesmi. A régi erődnél Riften (Sodrás) közelében. Lehet hogy csatlakozni fogok!"


Na akkor megjelenik egy küldetés a Join the Dawnguard. Elmész a megadott helyre és kész onnan indul is. Én magam inkább a vámpírvadászokkal tartok nem a vámpírokkal, próbáltam mindkettőt de a vámpírizmus macerás.


Ha van még kérdésed írj bátran, akár privátba is.

2014. jún. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!